Menu

Zajęcia pozalekcyjne

Klasy I -III sp

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Adama Mickiewicza w Zamościu

Klasy I – III

nauczyciel

dzień tygodnia

godzina

rodzaj zajęć pozalekcyjnych

numer sali

Anna Hadło

czwartek

14.00- 14.55

Innowacja z języka angielskiego pt.” Przygoda z językiem angielskim”

klasa I a s-.13

Anna Pintal

wtorek

 

środa

 

10.30- 11.35

 

14.05-14.55

Zajęcia wyrównawcze

Robotyka

Innowacja przyrodnicza” Poznaję , doświadczam , badam”

klasa I b- s.21

klasa IIIb

klasa I b -s.13

Anna Gregorowicz

wtorek

 

czwartek

 

poniedziałek

 

8.00- 8.45

 

7.30- 7.55

 

15.00- 15.45

 

Innowacja informatyczna

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Robotyka

klasa I c - s. komputerowa

klasa I c- s.2

 

klasa I c – sala komputerowa

Bożena Greszta

 

 

 

 

wtorek

 

czwartek

 

piątek

 

15.00- 15.45

 

14.10- 14.55

 

10.35- 11.20-

Koło matematyczne

 

Innowacja z języka angielskiego „ In English , please”

 

Zajęcia wyrównawcze

klasa II a- s.1

 

klasa II a -s. 2

 

klasa II a-s. 2

klasa II a s.21

 

 

 

Anna Taras

wtorek

 

środa

 

soboty

 

15.00-15.45

 

7.20- 8.00

 

 

 

Koło matematyczne

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Rajdy piesze wg. harmonogramu PTTK

Klasa III b s.12

 

Klasa III b s.12

 

Klasa III b

Agnieszka Dybzińska

poniedziałek

 

wtorek

 

wtorek

 

poniedziałek

10.35- 11.20

 

9.45- 10.30

 

11.25- 12.10

 

9.40- 10.35

 

Innowacja z języka angielskiego

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Innowacja z języka angielskiego

 

Robotyka

klasa III c -13

 

klasa III c-s.14

 

klasa III d-

sala zabaw

klasa III c- sala komputerowa

Anna Kardasz

wtorek

 

czwartek

12.25-13.10

 

10.35- 11.20

Zajęcia z uczniem zdolnym

 

Zajęcia wyrównawcze

 

klasa III d s.15

 

klasa III d s. 21

Katarzyna Beda

 

wtorek

 

 

8.50- 9.35

 

13.20- 14.05

Chór „Forte Junior”– grupa I

 

Chór „ Forte Junior „ – grupa druga

 

klasa I b, II a, III b , III c – sala 21

Klasa I a, I c,

III a, III d – sala 9

Iwona Więsyk

czwartek

14.10 -14.55

Gry i zabawy ruchowe

 

Klasy III sala gimnastyczna lub boisko szkolne

 

Piotr Biłant

 

czwartek

 

14.10 -14.55

 

Taekwon-do

Klasy I-III sala gimnastyczna

Jerzy Bekas

środa

 

piątek

15.00-16.00

 

16.50-17.50

Tenis ziemny

 

Piłka nożna

 

Kl.I-III boisko szkolne

Kl.I-III –boisko szkolne

 

Bożena Piwko

poniedziałek

 

15.00- 15.45

 

Zajęcia wyrównawcze

Klasa III a- sala 12

Małgorzata Wikołazka

poniedziałek

 

10.35- 11.20

lub 12.25 – 13.10

 

Robotyka

 

klasa III a/II a/III d- sala komputerowa

Małgorzata Bożek  piątek 9.45 - 10.30 Robotyka kl. Ia - sala komputerowa
Beata Stasiuk  czwartek 13.20- 14.05 Kuchcikowo – zajęcia kulinarne kl. I b, I c

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
    ul. Sienkiewicza 5
    22-400 Zamość
  • 84 638 44 71

Galeria zdjęć