• Ogólnopolska kampania Caritas

  Kromka chleba dla sąsiada”

   

  Ogólnopolska kampania Caritas Polska pod hasłem „Kromka chleba dla sąsiada” miała miejsce 19 września 2017 r.

  Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 1w Zamościu pod opieką p. Beaty Soboń i p. Joanny Bulak chętnie zaangażowali się w akcję charytatywną zbierając podstawowe artykuły spożywcze w sklepie Biedronka.

  Tradycyjnie mieszkańcy Zamościa okazali się mieć wielkie serca a wolontariusze z przyjemnością gromadzili w koszach przekazywane dary.

  Zgromadzone produkty trafią do niezamożnych, potrzebujących seniorów.

  Dziękujemy za okazaną pomoc !!!

  Album foto

  Tekst -J. Bulak, zdjęcia - J. Bulak, B. Soboń

 • OGŁOSZENIE

  ZEBRANIA Z RODZICAMI ODBĘDĄ SIĘ 20.09.2017R.( ŚRODA)

  SZKOŁA PODSTAWOWA

  Godz.16.00 – spotkanie Dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas I

  Godz.16.45spotkanie rodziców uczniów klas I z wychowawcami.

  Godz.16.00spotkania z wychowawcami klas II-VII.

   

  GIMNAZJUM

  Godz.16.00 –spotkania z wychowawcami kl. II

  Godz.16.30 – 18.00 - warsztaty „Dogadajmy się” dla rodziców uczniów kl. II

  Godz.16.30 – spotkania z wychowawcami kl. III

  Godz. 17.30 – spotkanie Dyrektora szkoły z Radą Rodziców.

   

 • Zaczytana szkoła - rozstrzygnięcie konkursu

  KONKURS PLASTYCZNY „ZACZYTANA SZKOŁA”

  DLA UCZNIÓW KLAS I - III ROZSTRZYGNIĘTY!!!

   

  Dnia 19 września 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. ”Zaczytana szkoła”,  adresowany do uczniów klas I - III.

  Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych uczniów, zachęcenie do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie wrażliwości i inwencji twórczej.

  W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich, którzy wykonali pracę plastyczną dowolną techniką.

  Komisja Konkursowa biorąc pod uwagę: zgodność z tematem, samodzielność, oryginalność i jakość wykonania pracy, wyłoniła najlepszych uczniów, którzy otrzymali dyplomy. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane również na gazetce szkolnej.

   

  A oto zwycięzcy i wyróżnieni:

   

  I miejsce – Zofia Ogińska – klasa 3 b

  II miejsce – Maja Dubel – klasa 1 b

  III miejsce – Nina Ferenszkiewicz - klasa 3 b

  Wyróżnienia: Jagoda Hałas - 3 a, Weronika Nisztuk i Eliza Pupiec - 3 c, Kamil Bielak i Marysia Palonka – Rawa - 2 a.

   

  Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

  Album foto

  Tekst: Bożena Piwko,

  zdjęcia Anna Pintal i Anna Taras.

 • FESTIWAL NAUKOWY

  4b na FESTIWALU NAUKOWYM

  W poniedziałek 18 września uczniowie klasy 4b wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu.

  W ramach innowacji pedagogicznej pn. „Naukowe poznawanie świata” dzieci pod opieka p. Aleksandry Luchowskiej-Bartnik, p. Anny Sokalskiej – Wosiek i p. Iwony Zgnilec pojechały do G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa na prawdziwe święto nauki.

  Główną ideą przyświecającą festiwalowi była popularyzacja nauki oraz pokazanie, że nawet dziedziny i zagadnienia, które dla wielu osób mogą wydawać się nieprzystępne lub odległe, można przedstawić w zrozumiałej i interesującej formie. Festiwal miał na celu pokazanie, że nauka jest bardzo blisko nas, we wszystkim, co nas otacza, i można doskonale się nią bawić, odkrywając jej tajemnice.

  W programie naszego pobytu w G2A znalazły się ciekawy wykład pt. „Jak powstają kolory?” oraz spektakularne pokazy naukowe i strefa pikniku naukowego, w której znajdowało się ponad 50 stanowisk. Podczas festiwalu uczniowie mogli zobaczyć wynalazki i eksponaty naukowe, roboty, drony, eksperymenty chemiczne i fizyczne, poznać tajniki nowoczesnych technologii IT, a także rozwiązać łamigłówki i bawić się nauką. Co więcej jednym z gości festiwalu była pani Anna Zalewska - Minister Edukacji Narodowej - która chętnie pozowała do wspólnego selfie.

  Uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu. Tym razem do Lublina – do Laboratorium Szalonych Fizyków.

  Album foto

  Tekst I. Zgnilec, Zdjęcia A.Sokalska - Wosiek

 • 78. Rocznicy agresji sowieckiej na Polskę

  78. Rocznicy agresji sowieckiej na Polskę

  17 września na Zamojskiej Rotundzie miały miejsce uroczystości rocznicy agresji sowieckiej na Polskę.

  Uroczystości rozpoczęły się o godz. 18. w Katedrze, mszą w intencji Ojczyzny. Potem uczestnicy obchodów przeszli na zamojską Rotundę, gdzie odbyły się główne uroczystości – manifestacja patriotyczna.

  W ramach tej ceremonii odbyła się wspólna modlitwa, ceremoniał wojskowy, okolicznościowe przemówienia, modlitwa, apel poległych, salwa honorowa, złożenie wieńców.

  W wydarzeniu wziął udział m.in. prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, który krótko przypomnał historię wydarzenia z dnia 17 września 1939 roku. Było też wojsko, harcerze, szkolne poczty sztandarowe i mieszkańcy Zamościa.

  Album foto

  Zdjecia M.Garbuz i M.Wilkołazka

  Tekst M.Wilkołazka

 • Pokaz dobrych manier

  Pokaz dobrych manier

  Dzisiaj tj 13 września, w naszej szkole odbyły się pokazy tańca prowadzone przez instruktorów Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier. W spotkaniu udział wzięli najmłodsi uczniowie z klas1-3.

  Dzieci mogły poznać: proste figury taneczne i różne style tańca, animowane przez instruktorów w rytm muzyki. Przedstawiona została scenka teatralno - muzyczna, dotycząca dobrych manier " Piosenka o magicznych słowach". Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały zaproszenia na zajęcia do szkoły tańca i naklejki- medale za aktywny udział w lekcji tańca.

  Album foto

  Tekst i zdjęcia Iwona Więsyk

 • Poświęcenie tornistrów

  Poświęcenie tornistrów

  W niedzielę, 10 września 2017 r. w Kościele pw. Zwiastowania NMP w Zamościu zebrały się dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole, rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni Goście: pani Dyrektor Alicja Dubel, pani Iwona Kurzempa – Sarzyńska oraz wychowawczynie klas pierwszych - pani Anna Hadło, pani Anna Pintal i pani Anna Gregorowicz.

  Podczas Mszy świętej Ojciec Proboszcz Andrzej Zalewski poświęcił przyniesione tornistry, książki i przybory szkolne. Radosne pierwszaki z Panem Jezusem rozpoczęły swoją edukację.

  Na zakończenie Mszy świętej wszyscy obecni w kościele przez ręce Ojca Grzegorza Klimczyka otrzymali błogosławieństwo a dzieci jeszcze szczególne życzenia potrzebnych łask w przyswajaniu wiedzy.

  Album foto

  Tekst i zdjęcia -Joanna Bulak

 • Konkurs plastyczny ,,Zaczytana szkoła”

  Konkurs plastyczny ,,Zaczytana szkoła”

  Cele

  - rozbudzanie zainteresowań czytelniczych,

  - propagowanie idei głośnego czytania książek,

  - rozwijanie wrażliwości, myślenia plastycznego, inwencji twórczej poprzez   poszukiwanie różnorodnych rozwiązań artystycznych,

  - zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania czasu w grupie   rówieśniczej.

   

  Założenia regulaminowe

   

  1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I –III.

  2. Temat pracy ,,Zaczytana szkoła”.

  3. Format: A – 4.

  4. Technika dowolna ( z wyłączeniem materiałów sypkich)

  5. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs maksymalnie 1 pracę opatrzoną metryczką (imię i nazwisko, wiek, klasa, nazwa placówki, imię i nazwisko nauczyciela, tytuł pracy).

  6. Prace należy składać u wychowawcy w terminie do 15.09.2017r.

   

  Ocena prac konkursowych

   

  1. Oceny prac dokona Komisja Konkursowa, w której skład wejdą nauczyciele

      plastyki.

  2. W kryteriach oceny zostaną uwzględnione: zgodność z tematem,

      oryginalność, samodzielność i jakość wykonania.

  3. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 19.09.2017r.

  4. Najlepsze prace zostaną nagrodzone dyplomami i zaprezentowane

     na wystawie szkolnej.

   

  Zapraszamy do udziału w konkursie!

 • INFORMACJA DLA RODZICÓW

   Ważne informacje dla rodziców

  o nowym roku szkolnym 2017/2018

   Broszura_MEN.pdf

 • Początek roku szkolnego 2017/2018

   

  Wakacje żegnamy, szkołę witamy!

  4 września o godzinie 9.00 cała społeczność naszej szkoły uroczyście przywitała nowy rok szkolny 2017/2018. Uczniowie klas II-VII oraz klas gimnazjalnych spotkali się po dwumiesięcznej przerwie z wychowawcami oraz koleżankami i kolegami w swoich salach.

  Po omówieniu przez nauczycieli organizacji pracy w nowym roku szkolnym był czas na podzielenie się swoimi wakacyjnymi wspomnieniami z rówieśnikami. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami oraz dyrekcją szkoły wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej.

  Był to dzień pełen wrażeń szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły. O godzinie 11.30 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 dla klas pierwszych szkoły podstawowej. Starsi koledzy i koleżanki z klasy 5b oraz 4c pod kierunkiem p. Marleny Szczepanek oraz p. Katarzyny Bedy przywitali nowo przybyłych uczniów krótką częścią artystyczną. Dekorację przygotowała p. Anna Sawiniec-Szczech. Były wspomnienia z wakacji, dobre rady oraz życzenia na nadchodzący czas nauki. Pani Dyrektor Alicja Dubel przedstawiła nauczycieli oraz wychowawców nowych klas. Wychowawcą klasy 1a została p. Anna Hadło, klasy 1b – p. Anna Pintal, natomiast klasy 1c – p. Anna Gregorowicz.

  Album foto

  Tekst M. Szczepanek, zdjęcia K. Serafin

   

 • NARODOWE CZYTANIE 2017

  Było „Wesele”!

   Po raz szósty już Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. A Mickiewicza i Gimnazjum nr 1 im. A. Mickiewicza  włączyły się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania pod patronatem Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Od roku 2012 wspólnie czytaliśmy już „Pana Tadeusza”, dzieła Aleksandra Fredry, „Trylogię” H. Sienkiewicza, „Lalkę” B. Prusa oraz „Quo vadis” H. Sienkiewicza. W tym roku Polacy  pochylili się nad lekturą „Wesela” S. Wyspiańskiego.

  2 września 2017r o godz. 12.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu zgromadzili się pracownicy biblioteki, nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 1 wraz z Panią Dyrektor Alicją Dubel oraz nauczyciele i uczniowie Katolickiego Gimnazjum w Zamościu. We właściwy nastrój wprowadziła wszystkich wystawa wydań bibliofilskich „Wesela” oraz malarstwo Wyspiańskiego zaprezentowane na znaczkach polskich.

   Spotkanie rozpoczęła ciekawa prezentacja, przybliżająca zebranym życie i twórczość polskiego wszechstronnego artysty Stanisława Wyspiańskiego. Później wszyscy z dużym zainteresowaniem wysłuchali obszernych fragmentów „Wesela”. Były to naprawdę bardzo ciekawe interpretacje poszczególnych bohaterów dramatu. Na zakończenie przygotowano kilkunastominutowy fragment filmu Andrzeja Wajdy, gdzie w role postaci z „Wesela” wcielili się najlepsi polscy aktorzy: Ewa Ziętek, Bożena Dykiel, Emilia Krakowska, Daniel Olbrychski, Franciszek Pieczka, Marek Perepeczko i wielu innych. Dla wszystkich uczestników wspólnego czytania była to prawdziwa uczta duchowa. Później zaś, jak to na weselu bywa, zaproszono zebranych na pyszny poczęstunek przygotowany przez pracowników Biblioteki Pedagogicznej. Można też było uzyskać we własnym egzemplarzu książki pamiątkową pieczątkę akcji Narodowego Czytania, przysłaną z kancelarii Pana Prezydenta.

  Album foto

  tekst: Maria Garbuz

  zdjęcia: Anna Sokalska-Wosiek

 • 78 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

   

  78 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

  1 września jest jedną z najbardziej dramatycznych dat w historii Polski. Właśnie tego dnia, 78 lat temu, wojska niemieckie zaatakowały Polskę, rozpoczynając największy konflikt zbrojny w historii.

   Uroczystości patriotyczne nawiązujące do tego tragicznego wydarzenia odbyły się na zamojskiej Rotundzie, która podczas okupacji najpierw była obozem przejściowym, potem stała się miejscem masowych egzekucji. Szacuje się, że hitlerowcy zamordowali tutaj blisko osiem tysięcy ludzi. Manifestację na zamojskiej Rotundzie rozpoczął ceremoniał wojskowy, po którym nastąpiło wciągnięcie flagi na maszt. Okolicznościowe przemówienie wygłosił pan Andrzej Wnuk -prezydent miasta. Następnie odbył się apel pamięci oraz salwa honorowa. Na zakończenie obchodów delegacje złożyły kwiaty i wieńce przy płycie upamiętniającej tragiczne wydarzenia z okresu II wojny światowej. Udział reprezentacji młodzieży naszej szkoły w tej uroczystości był dla uczniów swoistą lekcją patriotyzmu, ale przede wszystkim wyrazem oddania hołdu tym, którzy walczyli w obronie Ojczyzny.

  Album foto

  Tekst Iwona Kurzempa- Sarzyńska

  Zdjęcia Małgorzata Wilkołazka

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  4 września 2017  - rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

   

  9.00 - spotkanie uczniów klas  II - VII szkoły podstawowej oraz  II - III gimnazjum z wychowawcami

   

  10.00 - Msza  Święta w Kościele O.O Franciszkanów

   

  11.30 -  Inauguracja roku szkolnego dla klas I szkoły podstawowej w sali gimnastycznej. 

 • Narodowe Czytanie

  Narodowe Czytanie

  Pan Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda ponownie zachęca nas do uczestnictwa w akcji społecznej Narodowe Czytanie. W tym roku na wspólna lekturę wybrano Wesele Stanisława Wyspiańskiego.

  Wraz z Panem Prezydentem zachęcamy do udziału w akcji.

  Czytamy 2 września 2017.

  Zapraszamy

  Społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu

   

  List_z_kancelarii_Prezydenta.pdf

  Plakat sp7.pdf

 • WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

  WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

  Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

  w Zamościu

   

   

  • piórnik z wyposażeniem: pióro, długopisy w minimum 3 kolorach (czerwony, niebieski, zielony), ołówek, gumka, linijka, temperówka, kredki ołówkowe
  • 4 zeszyty w linie 16- kartkowe (z wyróżnionymi kolorowymi liniami)
  • 4 zeszyty 16- kartkowe w kratkę
  • kredki woskowe, pastele
  • farby plakatowe, 2 pędzle (cienki i gruby), kubeczek
  • plastelina
  • podkładka na stolik (o wymiarach mniej więcej: 40cm x 50cm)
  • 2 bloki rysunkowe białe
  • 2 bloki techniczne białe A4
  • 2 bloki techniczne kolorowe A4 i A3
  • kolorowy papier wycinankowy
  • klej, nożyce
  • notes (zszywany) lub zeszyt w kratkę  na informacje
  • teczka tekturowa zamykana na gumkę
  • worek (o rozmiarach takich, aby zmieściły się w nim buty zimowe)
  •  buty na zmianę z jasną antypoślizgową podeszwą
  • strój na w-f: bawełniana koszulka, krótkie spodenki, dresy
  • strój na krytą pływalnię: strój kąpielowy, czepek, klapki, okulary do pływania oraz ręcznik
  • strój galowy (dziewczynki – biała bluzka, czarna lub granatowa spódnica; chłopcy – biała koszula, czarne lub granatowe spodnie)
  • tornister z usztywnionymi ,,plecami”

   

  Wszystkie rzeczy należy czytelnie podpisać lub oznakować

 • PODZIĘKOWANIA

  Podwórko Nivea w Zamościu

   

   

  Dla społeczności szkolnej zamojskiej „Siódemki” to najpiękniejsze i najważniejsze od lat wakacje. Właśnie spełniło się marzenie dzieci z filmiku konkursowego, reprezentującego szkołę w grze o Podwórko Talentów Nivea.

  Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu, po rozstrzygnięciu konkursu, oczekuje na budowę  pięknego, nowoczesnego placu zabaw dla dzieci. Warto było poświęcić wiele pracy, aby sprostać trudnym wymaganiom konkursowym, stawianym przez firmę Nivea. Jednak końcowy efekt, plasujący zamojską szkołę grającą o Podwórko na 6 pozycji, spośród  20 zwycięskich miejscowości, nie byłby możliwy bez zaangażowania i pomocy całego środowiska lokalnego.

  Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 składa gorące podziękowania za ogromną pomoc
  i wsparcie otrzymane podczas zmagań o Podwórko Talentów Nivea.

  W konkursowe przedsięwzięcie zaangażowali się szczególnie:
  Prezydent Miasta Zamość – Pan Andrzej Wnuk
  V-ce Prezydenci Miasta Zamość – Pani Magdalena Dołgan i Pan Andrzej Zastąpiło
  Rada Miasta Zamość
  Dyrektorzy i pracownicy Wydziałów Urzędu Miasta Zamość
  Kuratorium Oświaty w Zamościu
  Księża Proboszczowie zamojskich parafii
  Ojcowie Franciszkanie
  Straż Miejska w Zamościu
  Dyrekcja i pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu
  Biuro Informacji Turystycznej w Zamościu
  Zamojskie Media: Tygodnik Zamojski, Kronika Tygodnia, Nowy Kurier Zamojski, Telewizja Zamość Zomosc.TV, Telewizja Kablowa Zamość Video-Kadr, Katolickie Radio Zamość,  Radio Eska,
  Nasze Miasto Zamość, Portal dobrych informacji - Życie Zamościa, Regionalny Dziennik Internetowy roztocze. net, Regionalny Portal Informacyjny ezamosc.pl, Portal Zamojski, Zamość onLine,
  Gazeta Miasta.pl, Ilovezamosc, Zamość - Twierdza Otwarta, Podwórko talentów dla zamojskiej Siódemki. Głosujmy i wygrywajmy dla dzieci!
  Dyrekcja i pracownicy Samodzielnego Publicznego Szpitala im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
  Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”
  Organizatorzy XVI Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Eurofolk - Zamość 2017” Dyrekcja i pracownicy  Zamojskiego Domu Kultury
  Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu
  Dyrekcja i pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu
  Dyrekcja i pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu
  Muzeum Zamojskie w Zamościu
  Dyrektor i pracownicy PGE w Zamościu
  3 Batalion Zmechanizowany w Zamościu
  Urzędy  i  Zakłady Pracy w Zamościu
  Rodzice i Rodziny uczniów Zespołu Szkół nr 2
  Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół nr 2
  Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół nr 2
  Mieszkańcy Zamościa i okolic
  Turyści.

  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
   

  Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 ma nadzieję na szybką realizację budowy Podwórka w Zamościu i już teraz zaprasza na otwarcie nowego placu zabaw.

  Album foto

  W imieniu społeczności szkolnej 

  Alicja Dubel

 • 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

  Obchodziliśmy 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

  Dnia 1 sierpnia, we wtorek, w całej Polsce  obchodzono 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Organizatorami tego wydarzenia w Zamościu byli: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, Parafia Rzymskokatolicka  p.w. Zwiastowania NMP w Zamościu  oraz 3. Zmechanizowany Batalion
  w Zamościu.

  Obchody  rozpoczęła msza św. w Kościele p.w. Zwiastowania NMP. Następnie uczestnicy przeszli  pod pomnik Armii Krajowej przy ul. Partyzantów, gdzie został odczytany referat okolicznościowy, a po nim odbył się  ceremoniał wojskowy w wykonaniu żołnierzy 3. Zmechanizowanego Batalionu w Zamościu, apel poległych
  i salwa honorowa. Uroczystości zakończyło złożenie pod pomnikiem wieńców  i kwiatów.
  W  uroczystościach wziął udział poczet sztandarowy naszej szkoły pod opieką p. Marii Garbuz.

  Album foto

  tekst i zdjęcia Maria Garbuz

 • Wygraliśmy Podwórko Nivea

  Marzenia się spełniają!!!

  Wygraliśmy!!!

  Zespół Szkół nr 2 znalazł się w pierwszej 20 konkursu „Podwórko Talentów Nivea”.

  Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w rankingu z 39667 głosami.

  20 lokalizacji w Polsce, w tym MY, będzie miało nowoczesny plac zabaw, na którym dzieci będą mogły kształtować aktywność ruchową, wiedzę oraz kreatywność.

  Dziękujemy wszystkim za każdy oddany głos, że byliście razem z nami.

   

  Album foto

  Więcej  https://podworko.nivea.pl

   

  Społeczność  Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu

  – Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 1 

   

 • Wakacje

  Życzymy wszystkim miłego, bezpiecznego, pełnego radości i słońca odpoczynku.

 • Głos Prezydenta dla zamojskiej Siódemki

  Głos Prezydenta dla zamojskiej Siódemki

  W dniu 22 czerwca Szkołę Podstawową nr 7 w Zamościu odwiedził  Prezydent Miasta - Pan Andrzej Wnuk. Pan Prezydent wspólnie z Panią Dyrektor Alicją Dubel  i całą społecznością uczniowską nagrali filmik promujący udział szkoły w konkursie „Podwórko talentów – Nivea”.

  Miasto Zamość aktywnie włączyło się w działania szkoły, wydając plakat zachęcający mieszkańców Zamościa do głosowania on - line  na zamojską szkołę  i zawierający szczegóły konkursu.

  Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 bardzo dziękuje wszystkim za dotychczasowe głosy, które na dzień dzisiejszy plasują „Siódemkę” na drugiej pozycji w rankingu. Szkoła prosi też o dalsze głosy do końca lipca wierząc, że już wkrótce dzieci będą mogły cieszyć się nowym podwórkiem.

  Album foto

  Plakat:

  https://gazetamiasta.pl/wp-content/uploads/2017/06/podw%C3%B3rko-nivea.jpg

  Filmik:

  https://www.facebook.com/search/top/?q=zamo%C5%9B%C4%87%20-%20twierdza%20otwarta

   

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 2 w Zamościu - Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
  ul. Sienkiewicza 5
  22-400 Zamość
 • 84 638 44 71

Galeria zdjęć