Konkursy informatyczne

ROK SZKOLNY 2014/2015

Podsumowanie III Zamojskiej Olimpiady Informatycznej

5 czerwca odbyło się uroczyste  podsumowanie III Zamojskiej Olimpiady Informatycznej, w której uczestniczyła  drużyna z naszej szkoły: Agata Sawicka, Michał Farion i Mateusz Mrówczyński. Uczniowie  rywalizowali jako piątoklasiści z 9 innymi  drużynami, w których skład wchodzili ich starsi koledzy z klas szóstych.  Drużynę przygotowywały panie Ewa Pendyk i Małgorzata Wilkołazka.

W czasie uroczystości uczniowie mogli zobaczyć pokaz możliwości mini robotów oraz maszyny zwanej dronem.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia Małgorzata Wilkołazka

ROK SZKOLNY 2013/14

19.05.2014 r. odbył się finał X Regionalnego Konkursu Informatycznego "Myszk@".

Laureatem konkursu został Maksymilian Franczak, uczeń kl. 6a naszej szkoły.

Uczeń przygotowywał się pod kierunkiem p. Małgorzaty Bożek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!smiley

(Tekst i zdjęcia: Małgorzata Bożek)

27 maja 2014 r. odbyło się podsumowanie II Zamojskiej Drużynowej Olimpiady Informatycznej Szkół Podstawowych 2014.

Drużyna z kl. VIa naszej szkoły w składzie:
Patrycja Mydlak, Magdalena Staśko, Maksymilian Franczak zdobyła III miejsce.

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Małgorzaty Bożek

Serdecznie gratulujemy!!!smiley

(Tekst: Małgorzata Bożek, zdjęcia: Anna Kardasz)

ROK SZKOLNY 2012/13

IX REGIONALNY KONKURS INFORMATYCZNY "MYSZK@"

17.06.2013 r. odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom i finalistom IX Regionalnego Konkursu Informatycznego „Myszk@” organizowanego przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu oraz Zespół Szkół Katolickich Św. Ojca Pio w Zamościu.

Konkurs składał się z trzech części: eliminacji szkolnych, powiatowych i regionalnych. Uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą teoretyczną oraz ponadprzeciętnymi umiejętnościami obsługi programów komputerowych.

Do konkursu zgłoszono 119 uczestników z rejonu: Biłgoraj, Hrubieszów, Krasnystaw, Tomaszów Lubelski, Zamość. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 31 uczniów.

W gronie finalistów znalazł się Karol Chmielewski uczeń kl. VIB (nauczyciel Małgorzata Bożek)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.smiley

Małgorzata Bożek

Dnia 26 kwietnia 2013 r. odbyło się uroczyste podsumowanie

Zamojskiej Drużynowej Olimpiady Informatycznej Szkół Podstawowych 2013.

Organizatorem obu konkursu była  Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu, uczestniczyli w niej  uczniowie szkół podstawowych Miasta oraz Gminy Zamość.

W I edycji Zamojskiej  Drużynowej Olimpiady Informatycznej Szkół Podstawowych 2013 – wśród  10 startujących drużyn udział  wzięły dwie drużyny z naszej szkoły  w składzie :

Drużyna I – zajęła II miejsce (n-l Małgorzata Bożek).

1.    kapitan - Paweł Lewkowicz - VIa,

2.    Łukasz Góra - VIa,

3.    Bernard Kostrubiec - VIa,

4.    Zbigniew Trusz - VIa