Menu

Osiągnięcia sportowe

Zawody sportowe


Rok szkolny 2019/2020

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym:

 • w kategorii chłopców:

II miejsce - Jakub Nizioł kl. 7b

IV miejsce - Jakub Pitwała kl. 7b

 • w kategorii dziewcząt:

III miejsce - Klaudia Kuczeruk kl.7b więcej>>>


Rok szkolny 2018/2019


Drużynowe zawody w tenisie stołowym – półfinał wojewódzki.

    W Werbkowicach odbyły się zawody drużynowych par w tenisie stołowym. Naszą szkołę i Miasto Zamość reprezentowali chłopcy, którzy awansowali z pierwszego miejsca i dziewczęta, które awansowały z drugiego miejsca. W ostatecznej klasyfikacji obie pary z siódemki zajęły siódme miejsce. Awans do finału wojewódzkiego był w zasięgu ręki tenisisty. Gratulujemy udziału w zawodach.+

Album foto 

Tekst i zdjęcia J. Bekas


Sukces tenisistów drużynowych

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 odnieśli znaczący sukces. Podczas zawodów SZS w tenisie drużynowym  szkół podstawowych chłopcy w składzie: Jaku Pitwała i Kacper Gąska zajęli pierwsze miejsce. Natomiast dziewczęta w składzie: Klaudia Kuczeruk i Emilia Palonka zajęły miejsce drugie. Obie pary awansowały do  półfinału zawodów wojewódzkich.  Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Album foto 

Tekst i zdjęcia J. Bekas


Pływackie Zawody Mikołajkowe

W piątek 7 grudnia 2018r. na basenie miejskim w Zamościu odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Zawody zostały zorganizowane przez TKKF Zamość dla uczniów biorący udział w programie nauki pływania.  Dzieci uczestniczące w zawodach miały zadanie przepłynięcia jednej długości basenu oraz pokonanie sprawnościowego toru. Naszą szkołę reprezentowało dziesięciu uczniów z klas drugich. W nagrodę za udział dzieci otrzymały paczki od Mikołaja i pamiątkowe medale. Gratulacje dla przyszłych pływaków.

Album foto

Tekst i zdjęcia J. Bekas


Podsumowanie Czwartków L.A.

Zakończyła się` jesienna edycja zawodów cyklu Czwartki L.A
Po pięciu seriach wśród szkół z Miasta Zamościa w kategorii klas IV-VI
zajmujemy III miejsce, natomiast w kategorii klas VII, VIII i III gim -  II miejsce.[more]

Dziękujemy za liczny udział i czekamy z niecierpliwością wiosennej edycji.smiley

Komunikat V edycja Czwartków LA 2018.pdf

Punktacja szkół.pdf


Sukces naszych pływaków

27.11.2018r  odbyły się Rejonowe zawody w pływaniu Szkolnego Związku Sportowego


Kacper Pęk klasa VI zajął  I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Grzegorz Szadkowski kl VII - II miejsce na 50 m stylem motylkowym
Jakub Tokarski kl III gimnazjum -  III miejsce na 50 m stylem grzbietowym


Wszyscy zapewnili sobie udział w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Lublinie 5.12.2018 r .

Gratulujemy!!!smiley

Album foto


Tekst i zdjęcia: R. Witkowski


    Tymbark 2018

Zakończyły się powiatowe eliminacje do turnieju piłkarskiego „ z podwórka na stadion”. Szkołę Podstawową Nr 7 reprezentowało, aż sześć zespołów w kategorii dziewcząt  i chłopców.

Najlepiej spisały się dziewczęta w kategorii do lat ośmiu i dziesięciu, które awansowały do finału wojewódzkiego. Oba zespoły zajęły pierwsze miejsca w zawodach powiatowych. Finał wojewódzki odbędzie się na wiosnę w Międzyrzeczu Podlaskim.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Album foto

Tekst i zdjęcia J. Bekas


 IX Polonijny Festiwal Sportu Powszechnego

13 listopada w obiektach sportowych OSiR w Zamościu odbył się IX Polonijny Festiwal Sportu Powszechnego. W grach i zabawach zręcznościowych wzięli  udział  uczniowie szkół podstawowych Miasta Zamość i powiatu zamojskiego oraz dzieci polonijne z terenu Ukrainy. Naszą szkołę  dzielnie reprezentowały dwa zespoły w dwóch kategoriach wiekowych. Drużyna z klasy 7 zajęła 1 miejsce (na 15 drużyn w swojej kategorii wiekowej), a zespół klas 5 i 6 zdobył miejsce 8  (na 13 drużyn w swojej kategorii wiekowej). 

Serdecznie gratulujemy!!!!

Album foto

Tekst i zdjęcia I. Więsyk


Tenis stołowy

24.10.2018 odbyły się Igrzyska Młodzieży w Drużynowych zawodach w tenisie stołowym na szczeblu miejskim. Drużyna dziewcząt  w składzie Martyna Kiljan - VII a  i Martyna Ochniowska - VIII a zajęły drugie miejsce  i uzyskały awans do zawodów rejonowych, natomiast  IV miejsce w składzie Jakub Ciepiel, Dominik Pańko, Michał Burda z klasy III a gimnazjum  zajęli chłopcy. 

Gratulujemysmiley

Album foto


Miejskie Współzawodnictwo Sportowe

W dniu 19.10.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2017/2018 w Miejskim Współzawodnictwie Sportowym. W uroczystej gali wręczenia nagród uczestniczyli przedstawiciele władz miasta na czele z prezydentem Miasta Zamość panem Andrzejem Wnukiem, vice-prezydentem panem Andrzejem Zastąpiło, Dyrektor Wydziału Edukacji panią Agnieszką Kowal, Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu panią Małgorzatą Bzówką, panem Markiem Gajewskim - doradcą Prezydenta Miasta Zamość  Gościem honorowym był pan Kajetan Tomasz Broniewski – polski wioślarz i działacz sportowy, trzykrotny olimpijczyk. W gali uczestniczył także Sławomir Tór - V-ce Prezes MKS Padwa Zamość. Powitano także dyrektorów zamojskich szkół oraz nauczycieli a przede wszystkim bohaterów tej uroczystości – uczniów.
 Współzawodnictwo sportowe zamojskich szkół  obejmowało zawody organizowane przez Szkolny Związek Sportowy w Lublinie w ramach Miejskich Igrzysk Sportowych, Gimnazjady i Licealiady.
W kategorii Igrzyska Dzieci (uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej) nasza szkoła zajęła IV miejsce
W kategorii Igrzyska Młodzieży ( uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej oraz uczniowie klasy III gimnazjum) uplasowaliśmy się również na czwartej pozycji w klasyfikacji generalnej.
Wszystkim uczniom, którzy swoją ciężką pracą przyczynili się do osiągnięcia tak wspaniałego wyniku serdecznie gratulujemy!

Album foto


Sukces sportowy

 

Dnia 17 października odbył się Międzyszkolny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego  Szkół Podstawowych  „ Dla Niepodległej” w Szkole Podstawowej nr 9 w Zamościu.  

Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów: Klaudia Kuczeruk, Jakub Pitwała, Jakub Nizioł, Dominik Malczewski, Karol Ochniowski. W swojej kategorii wiekowej I miejsce zajął Jakub Pitwała i III miejsce Jakub Nizioł

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Album foto

Tekst i zdjęcia I. Więsyk


Sukces na turnieju tenisa stołowego

 

Uczniowie naszej szkoły, brali udział w Zawodach Miejskich w Tenisie Stołowym zajmując pierwsze miejsce - Kacper  Gąska  klasa VIa i trzecie miejsce - Jakub  Nizioł  klasa VIb. 
Obaj awansowali do Igrzysk Rejonowych w kategorii Chłopcy Młodsi Szkoły Podstawowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Album foto


Rok szkolny 2017/2018


Laureaci i finaliści nagrodzeni przez Prezydenta

20 czerwca 2018 r.  uczniowie zamojskich szkół - laureaci oraz finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty, zostali zaproszeni przez Pana Andrzeja Wnuka Prezydenta Miasta Zamość do Centrum Kultury Filmowej  "Stylowy". Młodzieży towarzyszyli dyrektorzy szkół oraz nauczyciele. Gospodarzami spotkania, oprócz Prezydenta, byli również : Pan Andrzej Zastąpiło - Wiceprezydent Miasta Zamość, Pani Agnieszka Kowal - Dyrektor Wydziału Oświaty oraz  Pan Jan Matwiejczuk - Przewodniczący Rady Miasta Zamość.

Wśród nagrodzonych  laureatów i finalistów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Aleksandra Dembicka – laureatka konkursu z biologii
Emil Łasocha – laureat konkursu matematycznego
Filip Wachowicz – laureat Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele
Jakub Nizioł – finalista konkursu historycznego

Na spotkaniu nagrodzono również uczniów, którzy w tym roku szkolnym odnieśli sukcesy artystyczne i sportowe:

Franciszka Barnowskiego – za osiągnięcia artystyczne
Martę Czapkę  i Samantę Walczuk – za osiągnięcia sportowe.

Nauczyciele – opiekunowie wyróżnionych uczniów: Pani Marta Majewska, Pani Katarzyna Kosiarska, Pani Marzena Chmiel, Pani Małgorzata Drozd, Pani Katarzyna Beda i Pan Jerzy Bekas otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominku książkowe. 

Naszym laureatom i ich rodzicom  serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Album foto

Tekst: Marzena Chmiel
Zdjęcia: Waldemar Orzechowski


  Czwartki Lekkoatletyczne

Jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą aktywny udział w jesiennych i wiosennych edycjach „ Czwartków Lekkoatletycznych”. W tym roku szkolnym po ciężkich zmaganiach sportowych dwie uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do XXIV Ogólnopolskiego Finału „Czwartków Lekkoatletycznych”, które odbędą się w Łodzi. W Finale Czwartków Lekkoatletycznych nasze miasto Zamość reprezentować będą: Walczuk Samanta uczennica klasy 6a ( bieg na 600m) i Palonka Emilia uczennica klasy 4a ( skok w dal). Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!!!


Wypływali wojewódzkie

29.05.2018r odbyły się rejonowe zawody SZS w pływaniu
Łucja Żelazny
Pęk Kacper
Szadkowski Grzegorz
 
W swoich kategoriach zajęli drugie miejsca i awansowali na zawody wojewódzkie

Gratulujemy 

Album foto

Tekst i zdjęcia R. Witkowski


Finał Czwartków L.A.

25.05 został rozegrany Finał Czwartków Lekkoatletycznych
Na podium stanęli uczniowie naszej szkoły:[more]
Michał Malczewski kl IIIC gim. - II miejsce w skoku wzwyż
Paweł Kawka kl IIIB gim. - III miejsce również w skoku wzwyż
Natalka Miedziak kl IIIC gim. - II miejsce w biegu na 600 m
Bartek Półtorak kl 6a sp - II miejsce w biegu na 1000 m

Gratulujemy!!!

Album foto

Tekst i zdjęcia: R. Witkowski


Międzyszkolny Turniej Sportowo- Rekreacyjny

15 maja 2018 roku reprezentacja uczniów  naszej szkoły wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Sportowo- Rekreacyjnym w Ramach Obchodów 100-lecia Powstania Szkoły Podstawowej nr3 w Zamościu.  Nasza drużyna składała się z pięciu dziewczynek i pięciu chłopców klasy szóstej.  Celem rozgrywek była popularyzacja  aktywności fizycznej  sportu dzieci i młodzieży oraz wspólna „sportowa zabawa” na świeżym powietrzu. 
Turniej rozegrany został w formie wyścigów rzędów i konkurencji zręcznościowych i wzięło w nim udział pięć szkół podstawowych. Drużyna  z „siódemki”okazała się najsprawniejszym zespołem i zdobyła I miejsce. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Po sportowych zmaganiach na wszystkich zawodników czekała pyszna pizza.

Album foto

Tekst i zdjęcia I. Więsyk


Tymbark 2018

W czwartek  12 kwietnia 2018r. zakończył się finał wojewódzkiego turnieju z podwórka na stadion. Naszą szkołę reprezentowały  dwa zespoły: dziewczęta kategoria – U-8 i  kategoria chłopców U-  12. Rozgrywki odbyły  się w Międzyrzeczu Podlaskiem na miejscowym stadionie. Oba  nasze zespoły nie dotarły do fazy pucharowej i zakończyły rozgrywki na fazie grupowej.   Mimo wszystko warto było się starać, by awansować do turnieju.  Motto turnieju - „ Nie ważny jest wynik, ale  ważna jest dobra zabawa.
 Gratulujemy uczestnikom turnieju i zapraszamy na eliminacje we wrześniu 2018r. 

Album foto

Tekst i zdjęcia J. Bekas


Tenis stołowy

W minionym tygodniu na szczeblu rejonowym  zakończyli zmagania  tenisiści stołowi. Do zawodów rejonowych zakwalifikowało się trzech zawodników: Jakub Pitwała, Kacper Gąska i Martyna Ochniowska.  Turniej rozgrywany był systemem pucharowym do dwóch przegranych  i odbywał się w Szczebrzeszynie. W zawodach miejskich wśród chłopców najlepszy był Jakub Pitwała. Oprócz Jakuba, Martyny i Kacpra w zawodach miejskich udział wzięli: Martyna Kiljan, Klaudia Kuczeruk i Jakub Nizioł. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników oraz osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów na kolejnych zawodach. 

Album foto


Tekst i zdjęcia J. Bekas   Mikołajkowe Zawody Pływackie  

 

Finał zawodów pływackich dla najmłodszych odbył się 6 grudnia 2017r.Do  udziału   w zwodach mikołajkowych została zaproszona reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 7. Ośmioro najlepszych pływaków z programu „ Nauka pływania dla najmłodszych” rywalizowało w zawodach  pływacki na dużym basenie.[more]  Najlepiej się spisał uczeń klasy 3 c Artur Biedula zajmując 2 miejsce w stylu dowolnym na 25 m. Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 


Album foto


Tekst i zdjęcia J. Bekas

 


Tymbark 2017

Zakończyły się eliminacje do finału zawodów wojewódzkich z podwórka na stadion o puchar Tymbarku. Szkołę Podstawową Nr 7 reprezentowało sześć zespołów w trzech kategoriach wiekowych. 

W  klasyfikacji ogólnej najlepiej spisały się dziewczęta w kategorii U – 8 i chłopcy w kategorii U – 12. Oba te zespoły awansowały do dalszych rozgrywek na etapie wojewódzkim. Gratulujemy zwycięskim drużynom życząc jak najlepszego miejsca w kolejnej rundzie rozgrywek.

Album foto

Zdjęcia i tekst: J.Bekas


Biegali z okazji Dnia Niepodległości

10.11.2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach ulicami zamojskiej Starówki z okazji 99 rocznicy odzyskania Niepodległości. 

W biegach wzięło udział 40 uczniów z naszej szkoły.

 

 

Najlepsze wyniki uzyskali:
Zuzia Pizoń kl IV -III miejsce
Samanta Walczuk kl VI-I miejsce
Natalia Miedziak kl III-III miejsce
Dawid Ulanowski kl III -III miejsce
  

Gratulujemy wyników i udziału!

Album foto

Tekst i zdjęcia: R. Witkowski


 

Igrzyska w pływaniu

 

 

W środę 8 listopada 2017r. na Krytej Pływalni OSiR w Zamościu odbyły się zawody Szkolnego Związku Sportowego w Pływaniu drużynowym  i Indywidualnym. Szkoła Podstawowa Nr 7 wystawiła do rywalizacji drużynę chłopców i dziewcząt. Mimo, że nasze sztafety w swoich szeregach miały uczniów z klasy 3 SP to ogólnie spisały się dobrze.[more]

Indywidualnie znakomicie spisała się uczennica klasy 7a -  Łucja Żelazny, która w stylu grzbietowym na 50m zdobyła złoty medal. Bardzo dobrze  popłynął uczeń klasy 5b Kacper Pęk, który również w stylu grzbietowym na 50 m zdobył srebrny medal. W kategorii gimnazjów uczennica klasy 2A Alicja Ściślak na dystansie 50m stylem dowolnym zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal. Natomiast uczeń klasy 2A Tokarski Jakub na dystansie 50 m stylem dowolnym zdobył brązowy medal. Wszyscy medaliści oczywiście awansowali do zawodów rejonowych. Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom, a szczególnie tym, którzy odnieśli sukcesy.

Album foto

 

Tekst i zdjęcia : J. Bekas


Grad Prix Szkół Podstawowych Miasta Zamościa

 

 

 

We wtorek 30 października 2017 r. na pływalni zamojskiego OSiR odbyły się zawody pływackie Grad Prix Szkół Podstawowych Miasta Zamościa. Wśród startujący szkół swoją obecność potwierdziła reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 7 w Zamościu. [more]

Zawody Grand Prix rozgrywane są w dwóch edycjach jesiennej i wiosennej. Ostateczna klasyfikacja szkół będzie znana w rundzie wiosennej. Uczniowie startowali w konkurencjach indywidualnych , sztafetowych dziewcząt i chłopców oraz grup mieszanych.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy kciuki za edycję finałową.

Album foto

 

 

Tekst i zdjęcia: J. Beka


VIII Polonijny Festiwal Sportu Powszechnego

Dnia 25 października w hali sportowej OSiR w Zamościu odbył się VIII Polonijny Festiwal Sportu Powszechnego.

Organizatorem festynu był Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa”. Udział w zawodach wzięło 15 szkół podstawowych miasta Zamość i powiatu zamojskiego. Naszą szkołę  dzielnie reprezentowały dwie drużyny z klasy 6 i 4 SP. Reprezentacje składały się z 6 zawodników ( 3 dziewczynki i 3 chłopców). 

 Zawodnicy musieli wziąć udział w pięciu konkurencjach szybkościowo- zwinnościowych z elementami kozłowania, toczenia i prowadzenia piłki oraz zabawy rzutne itp.

Nasi szóstoklasiści  zdobyli 2 miejsce natomiast reprezentacja klas 4 mimo, iż walczyła dzielnie, zajęła przedostatnie miejsce. Bez względu na zdobyte miejsca wszyscy zawodnicy bawili się świetnie i otrzymali „słodkie upominki”.

Album foto

Tekst i zdjęcia: I.Więsyk


Potrafią grać w badmintona

 Znakomicie spisali się uczniowie Gimnazjum Nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu zajmując czołowe lokaty w zawodach miejskich w badmintonie. Podczas rozgrywanych w SP 4 zawodów miejskich w badmintonie uczniowie z Gimnazjum zajęli drugie miejsce. Natomiast uczennice ze Szkoły Podstawowej Nr 7 zajęły trzecie miejsce, a chłopcy z tej samej kategorii wiekowej czwarte miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu utalentowanym badmintonistom.

Album foto

Tekst i zdjęcia J. Bekas


ROK SZKOLNY 2016/2017


Finał Czwartków Lekkoatletycznych  2016/2017

               2 czerwca na stadionie OSiR odbywał się Międzynarodowy Festiwal Sportu oraz Czwartki LA.

               Nasi lekkoatleci ostatni raz w tym sezonie wystąpili podczas Czwartków  Lekkoatletycznych. Sukces odnieśli następujący uczniowie Mateusz Ząbczyk z kl. IIIA Gimnazjum zajął I miejsce w biegu na 600m, Samanta Walczuk z kl. V SP - I m w skoku w dal i II m w biegu na 60m, Maksymilian Kostrubiec z V kl. II m w biegu na 1000m.

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom! :)

Album foto


Czwartoklasiści w doborowym gronie najlepszych tenisistów.

Najlepsi tenisiści 2016 roku spotkali się  na kortach tenisowych Zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w dniu 15 marca 2017r. Podczas sportowej gali z udziałem władz miasta Zamościa rozdano puchary i statuetki.

Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się również uczniowie naszej szkoły – Kacper Gąska (4a) i Klaudia Kuczeruk (4b).

Podziękowania na ręce wybitnych sportowców złożył  Prezydent Miasta Zamość, Pan Andrzej Wnuk.

            Zawodnicy za swoje sukcesy tenisowe i godne reprezentowanie naszego miasta podczas turniejów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich otrzymali pamiątkowe statuetki, które będą zachętą do dalszej, ciężkiej pracy. Przed nimi bowiem kolejne niełatwe turnieje.       

Gratulujemy naszym wytrwałym  graczom, życzymy  sukcesów na arenie ogólnopolskiej!

Album foto

Tekst Iwona Kurzempa- Sarzyńska


Powitali Wiosnę na sportowo

 

                W sobotę 11 marca 2017r. w  hali ZS ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej „Powitanie Wiosny”.  W turnieju udział wzięły dwie zaprzyjaźnione szkoły – Zespół Szkół Nr 2 w Zamościu i Zespół Szkół Społecznych również z Zamościa.

Zawody przebiegały w towarzyskiej atmosferze i zgodnie z zasadami „fair play”. Uczniowie obu szkół rywalizowali w trzech kategoriach: edukacja wczesnoszkolna kl. 1-3, szkoła podstawowa kl. 4-6 oraz gimnazjum kl. 1-2. W trakcie rozgrywek prowadzona była klasyfikacja najlepszych zawodników , bramkarzy  i króla strzelców turnieju. Na koniec zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek,  a najlepsi dyplomy i drobne upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zawodach.

Album foto

Tekst i zdjęcia J. Bekas


Puchar Tymbarku

 

W piątek 25 listopada 2016r. zakończyły się rozgrywki o puchar Tymbarku dla uczniów do lat 12 na szczeblu powiatowym.

Szkołę Podstawową Nr 7 w Zamościu reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców.

W ostatecznej  klasyfikacji męska drużyna zajęła czwarte miejsce , natomiast zespół dziewcząt awansował do finału wojewódzkiego zajmując w rozgrywkach pierwsze miejsce. Finał wojewódzki odbędzie się na wiosnę w Zamościu na boiskach „Gwardii”. Gratulujemy dziewczynkom awansu i trzymamy kciuki na zawodach wojewódzkich.

Album foto

Tekst i zdjęcia J.Bekas


Zawody o puchar "Tymbarku"

W minionym tygodniu odbyły się finały powiatowych zawodów piłkarskich o puchar „Tymbarku”.

Szkołę Podstawową nr 7 w Zamościu reprezentowały dziewczęta i chłopcy w kategorii do lat 10-ciu.

Obie drużyny zajęły drugie miejsca lecz nie awansowały do finału wojewódzkiego.

Mimo to serdecznie dziękujemy uczniom za wysiłek włożony podczas turnieju i czekamy na dalsze  sukcesy młodych piłkarzy.smiley

Album foto

Tekst i zdjęcia J.Bekas


VII  Polonijny  Festiwal Sportu Powszechnego

Dnia 27.10.2016 roku odbył się VII  Polonijny  Festiwal Sportu Powszechnego. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały dwie drużyny  sześcioosobowe (po trzy dziewczęta i trzech chłopców) ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

 

Zawody odbyły  się na hali OSiR gdzie wszyscy zawodnicy musieli wykazać się dużą sprawnością  fizyczną w wielu trudnych konkurencjach sportowych. Po skończonej rywalizacji wszystkie drużyny  otrzymały  dyplomy, puchary i słodkie nagrody.

Album foto

Tekst i zdjęcia M.Kozłowska


Biegi uliczne z okazji Dnia Niepodległości

Dnia 26 października odbyła się pierwsza edycja biegów ulicznych z okazji Dnia Niepodległości. Startowali w nich uczniowie miasta i gminy Zamość. Mimo chłodnej aury zmagania były zacięte. Zawodnicy ze Szkół Podstawowych mieli do pokonania 600m a z Gimnazjum 800m. Trasa prowadziła ze Stadionu OSiR przez Park zamojski i kończyła się na stadionie.

 

Sukcesy naszych uczniów to: SP -Wiktoria Szkałuba z kl IVa wybiegała srebrny medal; G - Mateusz Ząbczyk kl 3A złoty medal, Amelia Majzer kl 1A brązowy medal, Jakub Dudziński kl 1A srebrny medal i Kacper Peczak kl 1A brązowy medal. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnej edycji biegu 10 listopada. :)

Album foto

Tekst i zdjęcia M.Kozłowska


Samanta Walczuk  –  nasz sportowy talent

Wspaniale rozwija się  sportowy talent naszej uczennicy z kl. V a Samanty Walczuk. Pasją Samanty jest lekkoatletyka, jej poświęca każdą wolną chwilę. Efektem włożonej pracy była możliwość startu w XXII finale ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi, zwanych mistrzostwami Polski dzieci w lekkiej atletyce.

W zawodach tych wzięło udział 3 tysiące młodziutkich sportowców reprezentujących 80 miast. 29 miejsce Samanty w biegu na 300 m  podczas finału to naprawdę duży sukces.  Nasza uczennica może się poszczycić także innymi startami  na szczeblu ogólnopolskim.

 Tylko w ciągu ostatniego roku zanotowała na swoim koncie kilka dużych osiągnięć: wywalczyła I miejsce w Ogólnopolskim Biegu Cukrowniczym Werbkowice 2016  i  w  Ogólnopolskich Biegach  Przełajowych w Woliborzu, a druga była w  Ogólnopolskim Biegu Wokół Twierdzy Zamość na 600 m. Samanta startowała także w zawodach regionalnych w ramach programu lekkoatletyka dla każdego, gdzie zdobyła srebrny medal
w trójboju.

W obecnym roku szkolnym w dniach 2-3 września 2016 wzięła udział w ogólnopolskich zawodach w Toruniu. W trójboju uzyskała 13 lokatę w śród zawodników swojego rocznika.

            Podczas różnych zawodów międzyszkolnych Samanta jest filarem naszej reprezentacji lekkoatletycznej i na tym polu też odnosi sukcesy. Dzięki wybitnym osiągnięciom nasza uczennica zakwalifikowała się na letni obóz przygotowawczy w Spale, gdzie miała okazję szlifować swój talent. Na co dzień Samanta trenuje w klubie sportowym Agros pod opieką pana Marka Kucharskiego , w szkole zaś uczennica rozwija swój talent pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego: pana Piotra Biłanta, pana Jerzego Bekasa i pana Rafała Kiecany.

            Życzymy Samancie oraz opiekującym się nią nauczycielom wielu sukcesów i radości ze wspólnej, wytężonej pracy.

Więcej :  Samanta_Walczuk.docx


W dniach 17-18.09.2016r. na kortach KT Return w Zamościu przy ul. Studziennej 2 rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików (grupa wiekowa do lat 14) o Puchar Prezesa Firmy „BUDMAT”.

Martyna Ochniowska, uczennica klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu wraz z koleżanką zajęły w nim 3 miejsce w grze podwójnej dziewcząt.

Gratulujemy!smiley

Album foto

(Renata Ochniowska)


Rok szkolny 2015/2016FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W dniach 18-19.6.2016 r. w Łodzi, na stadionie AZS Łódź odbył się XXII Finał Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych, największej masowej imprezy sportowej dla dzieci w Europie.

Impreza uważana jest za mistrzostwa Polski dzieci w lekkiej atletyce. W zawodach wystartowało 3 tysiące młodych sportowców z 80 miast. Zamość był reprezentowany przez 36 zawodników i zawodniczek z roczników 2003-2005. Rywalizacja odbywała się w takich konkurencjach jak: biegi na 60, 300, 600 i 1000 metrów, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową.

W tym gronie znalazła się również reprezentantka naszej szkoły – Samanta Walczuk – uczennica klasy IV a, która zajęła  bardzo dobre 29 miejsce na 80 startujących zawodniczek w biegu na 300m.

Album foto

Gratulujemy  wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!smiley


Mistrzostwa Miasta Zamościa w Tenisie Ziemnym – Tenis 10

W dniu 16.06.2016r. na kortach klubu tenisowego  „Return” Zamość odbyły się IV Mistrzostwa Miasta Zamościa w Tenisie kategoria  - tenis 10.

Wśród reprezentacji startujących w zawodach byli również zawodnicy ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Zamościu.

Zawody przebiegały w trzech etapach:  pierwszy - sprawnościowy, drugi - rzucanka tenisowa, trzeci – gra tenisowa. Mimo ogromnej rywalizacji podczas  turnieju zawody przebiegały  według zasady  „fair play”. Wszystkie zespoły spisały się znakomicie.  Drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 7 , którą reprezentowali: Klaudia Kuczeruk, Gabriela Rychel, Kacper Gąska i Jakub Nizioł ostatecznie zajęła  4 miejsce. Jest to znaczący sukces, gdyż było to czwarte miejsce   wśród zespołów z miasta i okolic . Natomiast wśród drużyn reprezentujących Miasto Zamość zawodnicy ze SP 7 zajęli  1 miejsce.

Serdecznie gratulujemy przyszłym mistrzom  w tenisie i życzymy dalszych sukcesów w sportowej karierze.  

Album foto

Tekst i zdjęcia J. Bekas


FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Zakończyła sie kolejna edycja czwartków lekkoatletycznych.

W tym roku nasza Szkoła Podstawowa nr 7 uplasowała sie na trzecim miejscu. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wytrwale i dzielnie, przez 10 edycji reprezentowali nasza szkołę. To dzięki nim mamy taki sukces :)

Zdjęcia z zawodów i dodatkowe informacje na stronie:

http://ezamosc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13308&Itemid=41

Serdecznie gratulujemy

Album foto

Tekst i Zdjęcia M.Kozłowska


Miłosz Lenard uczeń klasy I a

zdobył swój pierwszy złoty medal!

 

Dnia 7 lutego 2016 roku w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamościa w Judo. W zawodach startowało 8 klubów z województwa lubelskiego, w sumie 103 zawodników.

Tego dnia uczeń naszej szkoły Miłosz Lenard z klasy I a zdobył swój pierwszy złoty medal.

Natomiast  12 czerwca 2016r w Zamościu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość. Udział w turniej wzięli zawodnicy i zawodniczki z województwa lubelskiego oraz Ukrainy. Na trzech matach rozegrało się wiele emocjonujących pojedynków, z których wyłoniono najlepszych zawodników. Miłosz Lenard zajął trzecie miejsce.

Gratulujemy osiągnięć naszemu sześciolatkowi.smiley

Album foto


IX EDYCJA

MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU SPORTOWO-REKREACYJNEGO

 

24.05.2016 r reprezentacje klas IV i V Szkoły Podstawowej nr 7  brały udział w IX edycji Międzyszkolnego Turnieju Sportowo-Rekreacyjnego „Z Orzeszkową na sportowo i wesoło”  w OSiR w Zamościu.

Reprezentacja klas piątych w składzie: Krystian Józefko, Marek Skwarski, Harley di Cesare, Julka Kowalska, Kasia Zubala, Irmina Sokołowska, Martyna Ochniowska, Łopaciński Paweł, Kordian Marczuk zajęła zaszczytne VI miejsce, natomiast reprezentacja klas IV w składzie: ALAN MARCZYK, ANNA ŁUBKOWSKA, MATEUSZ KRAWIEC, SAMANTA WALCZUK, MAKS KOSTRUBIEC, JULKA PAWLASIUK, MICHAŁ ORŁOWSKI, DAWID SOŁOWIEJ, LIS SANDRA. CIS WIKTORIA nie miała sobie równych i zajęła I miejsce pokonując SP 9, SP 10,SP 3,SP 2 SP 8 oraz Społeczniak.

GRATULUJEMY

Tekst i zdjęcia R.Witkowski


III miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Skrzatów w Tenisie

W dniach 14-15.05.2016 r. na kortach Klubu Tenisowego Return w Zamościu rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Skrzatów w Tenisie gra podwójna dziewcząt (grupa wiekowa do lat 12).

Martyna Ochniowska, uczennica kl. Va naszej szkoły zajęła wraz z koleżanką 3 miejsce w grze podwójnej dziewcząt.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesówsmiley.

Tekst: Renata Ochniowska, zdjęcia: Małgorzata Bożek

 


Sukces Martyny

W dniach 02 – 03.05.2016r. na kortach KT Return w Zamościu przy ul. Studziennej 2 rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów w Tenisie gra podwójna dziewcząt (grupa wiekowa do lat 16).

Martyna Ochniowska, uczennica klasy Va Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu wraz z koleżanką zajęły w nim III miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesówsmiley.

Tekst: Renata Ochniowska, zdjęcia: Małgorzata Bożek


Sukces lekkoatletki

 

Wspaniały sukces utalentowanej biegaczki z klasy 4 Szkoły Podstawowej Nr 7 w Zamościu.

Podczas zawodów regionalnych z cyklu Nestle Cup rozegranych w Zamościu Samanta Walczuk uczennica klasy 4a  zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal.

Sukces jest tym większy iż miejsce na podium jest przepustką na zawody ogólnopolskie  w Toruniu w dniach 2-3 09.2016r.

Serdecznie gratulujemy sukcesu Samancie i życzymy kolejnychsmiley.

Abum foto

Tekst i zdjęcia J.Bekas


Sukces młodej lekkoatletki

W niedzielę 29.11.2015r. w Warszawie odbyły się międzywojewódzkie lekkoatletyczne zawody halowe Szkół Podstawowych i Gimnazjów rozgrywane w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”.

Szkołę Podstawową nr 7 w Zamościu reprezentowało siedem dziewczynek z klas 4 i 5. Największym sukcesem może się pochwalić Samanta Walczuk uczennica klasy 4a , która w konkurencji skoku w dal zajęła trzecie miejsce.

Na pochwałę zasługują również pozostałe zawodniczki. Życzymy młodym zawodniczkom  samych sukcesów i znakomitych  wyników.

Album foto

Tekst i zdjęcia: J. Bekas


Sukces młodych lekkoatletów

Podczas zawodów lekkoatletycznych rozgrywanych w Białej Podlaskiej nasi uczniowie: Samanta Walczuk, Sandra Lis i Marek Skwarski stanęli na podium.

Zawody były przeprowadzone w ramach realizacji programu „Lekkoatletyka dla każdego”.

Uczennice klasy czwartej zdobyły trzy medale:

- Samanta Walczuk zdobyła złoty medal na 300m i srebrny w skoku w dal.

- Sandra Lis zdobyła złoty medal w rzucie piłeczką palantową.

Uczeń klasy piątej Marek Skwarski zajął trzecie miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Zawodnikom dziękujemy i życząc jednocześnie dalszych sukcesów sportowych.smiley

Album foto

Tekst i zdjęcia: J. Bekas


Niezwykli tenisiści!

Dnia 11 września 2015 roku w Zamościu na kartach tenisowych „ Return” odbył się Turniej Tenisa Ziemnego – Tenis 10 pod hasłem „ Pożegnanie wakacji „. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach . Kategoria pomarańczowa zarezerwowana była dla uczniów starszych , zaś czerwona dla uczniów młodszych. Rywalizacja była bardzo zacięta ,wszystkim zawodnikom zależało na zwycięstwie .W sportowej rywalizacji wygrali nasi uczniowie Kacper Gąska z klasy IIIa, Jakub Nizioł z klasy IIIb oraz Klaudia Kuczeruk z klasy IIIb. Nasi niezwykle uzdolnieni zawodnicy pokonali uczniów zamojskich szkół oraz uczniów szkoły w  Sitańcu i Kalinowicach .

Zdobyli I miejsca i złote medale w swoich kategoriach.

W ścisłym finale Kacper Gąska i Jakub Nizioł  pokonali najtrudniejszych rywali, za co zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami.

Gratulujemy uzdolnionym tenisistom i życzymy dalszych sukcesów!smiley

Album foto

Zdjęcia i tekst Iwona Kurzempa- Sarzyńska


Rok szkolny 2014/15


VIII Międzyszkolny Turniej Sportowo - Rekreacyjny "Z Orzeszkową na sportowo i wesoło"

10 czerwca 2015 r. odbył się VIII Międzyszkolny Turniej Sportowo - Rekreacyjny "Z Orzeszkową na sportowo i wesoło" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Zamościu. 

Miło nam poinformować, że I miejsce w kategorii klas szóstych zdobyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Ada Kostrubiec, Martyna Mądroń, Ola Jonak, Natalka Miedziak, Kinga Pisarew, Dawid Ulanowski, Norbert Szewczak, Michał Malczewski, Oliwer Maziarka, Eryk Kowalski.

Gratulujemy!smiley

Album foto

(Tekst: M. Bożek, zdjęcia: A. Sokalska-Wosiek, M. Bożek)


Sukces najmłodszych tenisistów

Podczas Mistrzostw Szkół Podstawowych „Jogoś2015” rozgrywanych na kortach KT „Return” Zamość drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Zamościu odniosła wielki sukces. Na siedem startujących zespołów drużyna z SP7 zajęła drugie miejsce ulegając w finale jedynie SP8 z Zamościa.

Na zawodach szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Klaudia Kuczeruk, Gabriela Rychel obie z klasy 2b i Kacper Gąska, Jakub Nizioł obaj z klasy 2a.

Naszym vice-mistrzom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów tenisowych.smiley 

Album foto

(Tekst i zdjęcia: J. Bekas)


Czwartki Lekkoatletyczne

Zakończyły się zmagania sportowe w ramach Czwartków Lekkoatletycznych.

Podczas ostatnich zawodów nasi uczniowie zajęli miejsca na podium:

- Filip Chmiel - kl. 3b gim. - I miejsce w biegu na 1000m, 

- Natalka Miedziak - kl. 6a sp - II miejsce w biegu na 600m.

W ogólnej klasyfikacji szkół nasza "siódemka" zajęła III miejsce. Gratulujemysmiley.

Album foto

(Tekst i zdjęcia: M. Kozłowska)


Bieg „Wokół Twierdzy Zamość”

2 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Ogólnopolskim Biegu „Wokół Twierdzy Zamość”. Głównym organizatorem biegów było Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu oraz Urząd Miasta Zamość. Zawody dla dzieci i młodzieży odbyły się na bulwarach osiedlu Planty.

W biegu dziewcząt  na dystansie 300 m Samanta Walczuk z kl.IIIa spisała się znakomicie i zajęła I miejsce.

W biegu chłopców na dystansie 300 m Maksymilian Kostrubiec z kl. IIIa zajął  III miejsce.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.smiley

Album foto

Anna Taras


Sukces Samanty!

26 kwietnia 2015 roku w Werbkowicach odbył się XXI Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny.

Uczennica naszej szkoły Samanta Walczuk z kl. IIIa  zajęła III miejsce w biegu na dystansie 800 m dziewcząt.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!smiley

Album foto

(Anna Taras)


Złote medale uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 1

14 kwietnia odbyła się IV Spartakiada Dzieci i Młodzieży Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Pana Posła Sławomira Zawiślaka. W tej sportowej imprezie wzięła również udział nasza szkoła, którą reprezentowali uczniowie Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 7.

Łącznie w rywalizacji uczestniczyło 53 naszych młodych sportowców, którzy podjęli zmagania lekkoatletyczne, szachowe oraz piłkarskie. 

Zawody cieszyły się olbrzymim zainteresowanie nie tylko  miejskich szkół ale również wśród dzieci i młodzieży z powiatu, powiększając tym samym liczbę chętnych do wejścia na podium. 

Pomimo tak dużej konkurencji dwojgu naszym uczniom udało się zająć zaszczytne I miejsce:

Samanta Walczuk  SP nr 7 - bieg klas 1-3 na dystansie 300 m 
Filip Chmiel Gimnazjum nr 1 - bieg na dystansie 2000 m.

O trzecią lokatę otarła się Natalia Miedziak (uczennica klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 7) w biegu na dystansie 600 m.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy udziału oraz sukcesów!!!smiley

Album foto

(Tekst i zdjęcia: Piotr Biłant)


Wojewódzki Finał o Puchar Tymbarku

W piątek 10 kwietnia w Zamościu odbył się Wojewódzki Finał o Puchar Tymbarku dla dziewcząt w kategorii do lat 10. Miasto Zamość reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu. 

Na finał przyjechały drużyny z całego województwa. Drużyna z SP7 w zmaganiach piłkarskich  dotarła do ćwierćfinału i ostatecznie zajęła siódmą lokatę. 

Jest to znaczący sukces młodych, utalentowanych piłkarek. Dzięki walecznej postawie udowodniły, że warto było podjąć trud rywalizacji sportowej. Cały zespół zasłużył na pochwały. 

Drużyna otrzymała pamiątkowe medale dyplomy i puchar oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów piłkarskich. Opiekunem  i trenerem drużyny był Jerzy Bekas. 

Album foto

(Tekst i zdjęcia: J. Bekas)


Rozgrywki o Puchar Tymbarku

W dniu 26.11.2014r. odbyła się druga faza rozgrywek o Puchar Tymbarku. Uczniowie SP 7 zajęli 2 miejsce ulegając jedynie drużynie z SP 2.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów. smiley

 

Zobacz zdjęcia na galerii: Album foto

 

Tekst i zdjęcia: J. Bekas


Rok szkolny 2013/2014


Powitania lata na tenisowo

W środę 11 czerwca odbył się Turniej tenisa Ziemnego dla Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu pod nazwą „Powitanie Lata”. Organizatorami turnieju byli Szkoła Podstawowa nr 7  i UGKS „Jedynka”.

Turniej odbył się dzięki uprzejmości zarządu zaprzyjaźnionego KT „Return” Zamość. W turnieju udział wzięli uczniowie od  II  do VI klasy Szkoły Podstawowej. Przyszli mistrzowie rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych podzielonych na dziewczęta i chłopców. Zwycięzcy poszczególnych kategorii to:

 1. Michał Ostaszewski – klasa 3
 2. Karol Jaskułecki  - klasa 4
 3. Adam Hamerski – klasa 6
 4. Zuzanna Łyś –klasa 6

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo otrzymali koszulki. Czwórka zwycięzców niebawem spotka się w” Wielki Finale”, gdzie stawką będzie Mistrzostwo Szkoły Podstawowej i zdobycie pucharu. Nad przebiegiem turnieju czuwał sędzia główny zawodów Jerzy Bekas. 

Album foto

Zdjęcia i tekst J.Bekas


Bieg Nadziei

     16 maja 2014r. w Zespole Szkół nr 3 w Zamościu odbył się IX „Bieg Nadziei” poświęcony Janowi Pawłowi II.

 Do rywalizacji sportowej przystąpiło sześć Gimnazjów i dziewięć Szkół Podstawowych.

Gimnazjum Nr 1 w Zamościu reprezentowali: Julia Dubel, Filip Chmiel i Piotr Pizoń. Szkoła Podstawowa reprezentowana była przez Ewalinę Jańczak, Adama Hamerskiego i Kamila Kowalskiego. Ostatecznie Gimnazjum Nr 1 zajęło 3 miejsce, a Szkoła Podstawowa Nr 7 zajęła 7 miejsce. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe od sponsorów biegu. Galeria zdjęć przedstawiająca „Bieg Nadziei”.

Album foto

Zdjęcia i tekst J.Bekas


Sukces naszych biegaczek

w I Ogólnopolskim Biegu Wokół Twierdzy Zamość

W  dniu 2 maja 2014 r. w Zamościu odbył się Ogólnopolski Bieg „Wokół Twierdzy Zamość” dla dzieci i młodzieży, służb mundurowych i nauczycieli.  O godzinie 11.00 w Amfiteatrze przy Nowej Bramie Lubelskiej nastąpiło  uroczyste otwarcie zgodnie z olimpijskim ceremoniałem.  Biegi dla dzieci i młodzieży odbyły  na bulwarach osiedla Planty.

W biegach przełajowych naszą szkołę reprezentowali:

 1. Walczuk Samanta – klasa IIa
 2. Michniewicz Marcelina - klasa IVa
 3. Bajek Krystian – klasa IVa
 4. Teterycz Krystian – klasa IVa
 5. Hamerski  Adam – klasa VI a
 6. Dubel  Julia – klasa Ia gim.
 7. Pizoń Piotr – klasa Ia gim.

Klub Sportowy „Agros” reprezentowały:

 1. Miedziak Natalia – klasa Va
 2. Ząbczyk Patrycja – klasa Ic gim.

 

Najszybszą spośród  gimnazjalistek  na dystansie 600 m dziewcząt  okazała się uczennica naszej szkoły  -  Julia Dubel  z kl.Ia, a brązowy medal wywalczyła Patrycja Ząbczyk z kl. I c reprezentująca jednocześnie Klub Sportowy Agros.

W trakcie imprezy odbyła się również Miejska Inauguracja Dni Olimpijczyka z udziałem Olimpijczyków Polskich. Patronat nad biegiem objęli:  Wojewoda Lubelski Wojciech Wilk, Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamoyski, Poseł  do Parlamentu Europejskiego Arkadiusz Bratkowski, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki.

Almum foto

 

Zdjęcia:  Paweł Nowak


Złoty medal Maksa !


Dnia 26 października 2013r. w Ciechanowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim.

Uczeń naszej szkoły Maksymilian Franczak kl.VIa został złotym medalistą tych mistrzostw.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.smiley


Album foto

Małgorzata Bożek


Rok szkolny 2012/2013


CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - FINAŁ 2013

W dniu 29 maja odbyła się finałowa edycja z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”. Nasza szkoła wzięła udział w rywalizacji w konkurencjach biegowych, skokach oraz rzutach. 

Determinacja oraz wola walki zaowocowały kolekcją 8 medali.

- Duda Justyna: Srebrny medal w biegu na 600m oraz skoku w dal
- Lewkowicz Paweł: Złoty medal w biegu na 1000m, srebrny medal w skoku w dal;
- Pisarew Weronika: Złoty medal w rzucie piłeczką palantową
- Popko Szczepan: Srebrny medal w rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 300m
- Ulanowski Dawid: Brązowy medal w biegu na 1000m

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!smiley

Album foto

Piotr Biłant


BIEG NADZIEI

W Zespole Szkół nr 3 w Zamościu dnia17 maja odbył się  VIII Bieg Nadziei.

Wzięło w nim udział 10 szkół podstawowych.

Uczniowie naszej szkoły: Weronika Baranowska, Justyna Duda, Szczepan Popko 
- uczniowie kl. VIazajęli III miejsce.

Gratulujemy!smiley

Album foto

 

Monika Kozłowska


Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych

W dniu 12.04.2013 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych. Uczestników przywitała piękna pogoda, która wspaniale sprzyjała rywalizacji. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów. Młodzi biegacze pokazali ducha sportowej walki. Co zaowocowało medalami.smiley

W kategorii klas V i VI w rywalizacji dziewcząt 1 miejsce zajęła Justyna Duda (klasaVIa)

W kategorii klas V i VI w rywalizacji chłopców 2 miejsce zdobył Szczepan Popko (klasa VIa)

W kategorii klas IV i młodsi 3 miejsce zajęła Samanta Walczuk (klasa Ia)

Tuż poza podium uklasyfikowali się Weronika Baranowska (klasa VIa) oraz Dawid Ulanowski (klasa IVa)

Starania całego zespołu uczniów przełożyły się na Sukces w postaci 2 miejsca w klasyfikacji końcowej szkół podstawowych.

Album foto

Piotr Biłant

 

Biegi uliczne z okazji Święta Niepodległości 2012

Komunikat_Biegi_Rekreacyjno -_Przelajowe.pdf

9 listopada nasza szkoła wzięła udział w Biegach Niepodległości ulicami miasta Zamościa. Rywalizacja odbywała się na dystansie 600 m (chłopcy rocznik 2002 oraz dziewczęta) i na dystansie 800 (chłopcy rocznik 2000-2001). Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, chłodu oraz deszczu, naszym reprezentantom nie odebrało to ducha walki co zaowocowało wspaniałymi startami i medalami na piersiach.

 • Kinga Pisarew (klasa 4a): miejsce 2 na dystansie 600 m
 • Weronika Baranowska (klasa 6a): miejsce 2 na dystansie 600 m
 • Szczepan Popko (klasa 6a): miejsce 2 na dystansie 800 m
 • Paweł Lewkowicz (klasa 6a): miejsce 1 ma dystansie 800 m

Uczestnikom oraz nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!smiley

Album foto


 

21.09.2012 odbyły się kolejne zawody z cyklu „Czwartki L.A”

 Osiągnięcia naszych uczniów:

Rocznik 2002 (kl. IV):

 1. Roczkowska Zuzanna - I miejsce rzut piłeczką palantową
 2. Krawiec Michał - I miejsce rzut piłeczką palantową
 3. Malczewski Michał - II miejsce rzut piłeczką palantową
 4. Maziarka Oliwier - I miejsce bieg 300m
 5. Kostrubiec Ada - II miejsce skok w dal

 

Rocznik 2001 (kl. V):

 1. Hamerski Adam - III miejsce rzut piłeczką 
 2. Jańczak Ewelina - I miejsce 600 m,
                                 II miejsce rzut piłeczką palantową
 3. Franczak Maksymilian - II miejsce rzut piłeczką palantową                                                            

 

Rocznik 2000 (kl. VI):

 1. Duda Justyna - I miejsce skok w dal
 2. Baranowska Weronika - III miejsce skok w dal
 3. Lewkowicz Paweł - I miejsce bieg 300 m
 4. Pisarew Weronika - I miejsce rzut piłeczką palantową
 5. Popko Szczepan - I miejsce rzut piłeczką palantową,
                                 
  II miejsce bieg 300 m        

 

Gratulujemy!!! smiley


 W dniu 13.09.2012 rozpoczęła się kolejna edycja zawodów z cyklu "Czwartki L.A."

W zawodach  udział wzięło 32 uczniów naszej szkoły w trzech kategoriach wiekowych pod opieką nauczycieli W - F: p. Piotra Biłanta oraz p. Radosława Witkowskiego.

Miejsca na podium zajęli:

 • W klasyfikacji VI klas 

Popko Szczepan kl. VIA: I miejsce - rzut piłeczką palantową

         I miejsce - bieg 300 m

Lewkowicz Paweł kl. VIA: II miejsce - bieg 300 m

Pisarew Weronika kl. VIB: II miejsce - rzut piłeczką palantową

Duda Justyna kl. VIA: I miejsce - skok w dal

 • W klasyfikacji  IV klas

Kostrubiec Ada kl. IVA: II miejsce - skok w dal

Pisarew Kinga kl. IVA: III miejsce - rzut piłeczką palantową

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!smiley


Rok szkolny 2011/2012

Ewelina Jańczak (kl. IVa) zajęła I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 2011 na dystansie 600m

(kategoria dziewcząt rocznik 2001)

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
  ul. Sienkiewicza 5
  22-400 Zamość
 • 84 638 44 71

Galeria zdjęć