Oferta świetlicy
- Świetlica to takie miejsce, taki neutralny teren, nie przynależny żadnej klasie, żadnemu przedmiotowi, żadnej pracowni – ale wspólny.Tutaj, czekając na rodziców można spędzić wolne chwile z kolegami na zabawie, zagrać w warcaby, gry planszowe, komputerowe, rysować, malować, odrobić pracę domową.
Nasza świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz: 6.45-16.30
Propozycje zajęć świetlicowych podczas nauczania zdalnego
Witamy serdecznie wszystkich Świetliczaków!!!
W związku z pandemią, nauczyciele świetlicy szkolnej proponują Wam kreatywny relaks. W naszej zakładce Świetlicy będą pojawiały się ciekawe linki, propozycje zabaw, piosenek i gier, które umilą Wam czas.
Odwiedzajcie nas!
Oto nasze propozycje:
Rok szkolny 2021/22
Ciekawości_o_książkach_i_bibliotece.pdf
Rok szkolny 2020/21
Wielkanocne tradycje i_zwyczaje.pdf
Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.pdf
Dbamy o zdrowie i higienę osobistą.pdf
Rok szkolny 2019/20
W_krainie_marzeń_i_fantazji.pdf
Przygotowania do Świąt Wielkanocnych.pdf
OFERTA ZAJĘĆ ŚWIETLICOWYCH ROK SZK. 2019/20
Oferta zajęć w świetlicy.pdf>>>
RODZAJ ZAJĘĆ
DZIEŃ TYGODNIA
GODZINA
MIEJSCE
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
ZAJĘCIA MUZYCZNE
WTOREK
8.00-9.00
ŚWIETLICA III
KATARZYNA BEDA
SZACHY
WTOREK
7.45-8.45
ŚWIETLICA II
JERZY BEKAS
ZAJĘCIA CZYTELNICZE
PONIEDZIAŁEK
14.20-15.00
ŚWIETLICA III
ANNA GREGOROWICZ
ZABAWY Z JĘZ. FRANCUSKIM
PONIEDZIAŁEK
9.00-9.45 KL.II
SALA KOMPUTEROWA
MARTA KURYŁO
WTOREK
8.00-8.45 KL.I
SALA 8
ROBOTYKA
PONIEDZIAŁEK
12.30-13.30
SALA KOMPUTEROWA
MARIUSZ MIELNIK
TENIS STOŁOWY/GRY STOLIKOWE
PIĄTEK
16.00-17.00
ŚWIETLICA III
JACEK PYSIEWICZ
OZOBOTY
ŚRODA
10.30-11.30
SALA ROBOTYKI
ANNA TARAS
MATEMATYKA Z UŚMIECHEM
PIĄTEK
9.00-10.00
ŚWIETLICA II
KAROLINA RÓŻYCKA
ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE
CZWARTEK
9.00-10.00 KL.I
15.15-16.00 KL.II
ŚWIETLICA I
ŚWIETLICA II
DOMINIKA ZWOLAK
ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE
WTOREK
15.15-16.00 KL. III
SALA GIMNASTYCZNA
IWONA WIĘSYK
GRY I ZABAWY REKREACYJNE
WTOREK
15.15-16.00 KL. IV-V
SALA GIMNASTYCZNA
MONIKA KOZŁOWSKA
ZAJĘCIA TEATRALNE
CZWARTEK
8.00-9.00
ŚWIETLICA I
AGNIESZKA WYSOCKA
KUCHCIKOWO
PONIEDZIAŁEK
9.00-10.30 KL. IB/IIB
14.00-15.30 KL. IA
STOŁÓWKA
BEATA STASIUK
ŚRODA
13.00-14.30 KL. IIA
PIĄTEK
9.00-10.30 KL. IC/IIC
ZABAWY RUCHOWE
Z ELEMENTAMI TAEKWON-DOŚRODA
15.15-16.00
SALA GIMNASTYCZNA
PIOTR BIŁANT
SZACHY
WTOREK
10.45-11.45
ŚWIETLICA I
RADOSŁAW WITKOWSKI
ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE
PONIEDZIAŁEK
8.30-9.30
ŚWIETLICA III
ANNA SAWINIEC-SZCZECH
JĘZYK NIEMIECKI DLA DZIECI
ŚRODA
12.45-13.15
SALA 20
BOŻENA SIEKIERDA
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
PONIEDZIAŁEK
8.00-9.30
ŚWIETLICA II
BEATA PALONKA