• Wyprawka pierwszoklasisty

• WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

· tornister z usztywnionymi „plecami”

· strój na w-f: biała bawełniana koszulka, krótkie spodenki, dresy

· strój galowy (dziewczynki – biała bluzka, czarna lub granatowa spódnica; chłopcy – biała koszula, czarne lub granatowe spodnie)

· buty na zmianę z antypoślizgową podeszwą

· worek (o rozmiarach takich, aby zmieściły się w nim buty zimowe). Worek oraz buty będą zostawały w szatni.

WYPOSAŻENIE NA CO DZIEŃ W PLECAKU:

· piórnik z wyposażeniem: pióro, długopisy w minimum 3 kolorach (czerwony, niebieski, zielony), ołówek, gumka, linijka, temperówka, kredki ołówkowe, klej (najlepiej w sztyfcie Magik), nożyczki

· kolorowe karteczki samoprzylepne małe, rozmiar około 1cm x 5cm

· 1 zeszyt w linię 16- kartkowy (z wyróżnionymi kolorowymi liniami)

· 1 zeszyt w kratkę 16-kartkowy

· zeszyt 16 kartkowy w kratkę na informacje

· teczka tekturowa zamykana na gumkę (służąca do przenoszenia kart pracy lub innych ważnych rzeczy)

WYPOSAŻENIE DO SCHOWANIA W INYWIDUALNEJ SZAFCE W KLASIE:

· 4 zeszyty w linie 16- kartkowe (z wyróżnionymi kolorowymi liniami)

· 4 zeszyty 16- kartkowe w kratkę

·pastele

· farby plakatowe, 2 pędzle (średni i gruby), kubeczek

· plastelina

· podkładka na stolik (o wymiarach mniej więcej: 40cm x 50cm)

· 2 bloki techniczne białe A4

· 2 bloki techniczne kolorowe A4

· 2 bloki rysunkowe kolorowe A4

· kolorowy papier wycinankowy

· 2 teczki tekturowe zamykane na gumki (jedna na prace sprawdzające umiejętności ucznia, druga na prace plastyczne).

Wszystkie rzeczy należy czytelnie podpisać lub oznakować.