Menu

Konsultacje

Terminy popołudniowych konsultacji nauczycieli z rodzicami:

Katarzyna Beda:  wtorek godz. 16.00-17.00
Bekas Jerzy: czwartek godz. 15.00-16.00
Jadwiga Beńko:  środa godz. 15.30-16.30
Piotr Biłant: 
poniedziałek i środa godz. 15.30-16.00

Małgorzata Bożek: wtorek i środa 15.00 – 15.30
Joanna Bulak: poniedziałek i
wtorek godz. 16.30-17.00
Katarzyna Chmura: poniedziałek  godz.15.00-16.00
Magdalena Czajka: 
wtorek 16.30-17.30  2a
                              poniedziałek 16.30-17.00  i czwartek 16.30-17.00  2c
                              poniedziałek 17.30-18.00  i czwartek 17.30-18.00  3b
                              środa 16.30-17.00 i piątek 16.30-17.00   3c
 
Elżbieta Danilewicz: środa godz. 16.00-17.00
Małgorzata Drozd:  wtorek i czwartek godz.15.30-16.00
Iwona Gębacka:   poniedziałek i piątek  godz. 15.15-15.45
Anna Gregorowicz:  wtorek i  czwartek  godz. 15.00 – 15.30
Bożena Greszta:  wtorek i czwartek  godz. 15.30-16.00
Anna Kardasz:  wtorek i czwartek  godz. 16.00-17.00
O. Grzegorz Klimczyk:  poniedziałek  godz.16.00-16.30
                                        środa godz.16.30-17.00
Monika Kozłowska:  poniedziałek  godz.15.30 - 16.30
Iwona Kurzempa- Sarzyńska:  poniedziałek , wtorek  godz. 16.00-17.00 klasa 1b
                                                     środa godz. 16.00-16.30 klasa 1a
                                                     czwartek  godz. 16.00-16.30 klasa 4a
                                                     piątek  godz. 16.00-16.30 klasa 6c
Aleksandra Luchowska-Bartnik: 
 poniedziałek i środa godz. 15.00-15.30  4a
                                                                                                  15.30-16.00  5c
                                                                                                  16.00-16.30  6b
                                                                                                  16.30 -17.00 7a
Marta Majewska:   wtorek godz. 15.30-16.00, czwartek 16.00-16.30 
Mariusz Mielnik: p
oniedziałek  godz. 16.00- 17.00
Małgorzata Mówińska:   poniedziałek godz.15.00-16.00
Lidia Mróz:  poniedziałek  godz.16.00-17.00
Anna Pintal:  środa i czwartek godz. 15.00-16.00
Jacek Pysiewicz: poniedziałek godz. 17.00-18.00
Anna  Sawiniec – Szczech:  poniedziałek i wtorek godz. 15.30-16.00
Bożena Siekierda:  poniedziałek i  środa  godz. 15.30-16.00
Marta Słomianowska: wtorek i czwartek godz. 16.00-17.00
Anna Sokalska-Wosiek:  środa godz. 15.00-16.00
Agnieszka Szuwara:  poniedziałek  godz.15.30 -16.00
                                     piątek  godz.16.00-16.30
Anna Taras:  wtorek i czwartek  godz. 15.30-16.00
Karolina Tyrka: poniedziałek i czwartek 16.00-16.30
Jolanta Wielgosz:  wtorek i czwartek godz.16.00-16.30
Iwona Więsyk:  poniedziałek  godz. 15.30-16.30
Edyta Wilczyńska-Krawiec:  
wtorek godz.15.00-15.30
                                          czwartek godz.16.00-16.30
Radosław Witkowski:   
poniedziałek  godz.18.30-19.30
Iwona Zgnilec:  poniedziałek, czwartek  godz.16.30 – 17.00
Dominika Zwolak:  środa godz. 15:30 -16:00,  piątek godz. 15:30-16:00

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
    ul. Sienkiewicza 5
    22-400 Zamość
  • 84 638 44 71

Galeria zdjęć