• Rowerowy maj

• Rok szkolny 2016/2017

Kolejny sukces Szkoły Podstawowej nr 7 w kampanii „Rowerowy maj”!

Dnia 14 czerwca 2017 roku na Rynku Wielkim w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „ROWEROWY MAJ”.

Już po raz drugi nasza szkoła odniosła sukces w kampanii promującej zdrowy styl życia. Uczniowie klasy Va  i VIa  pod kierunkiem koordynatora akcji - Pani Anny Sawiniec – Szczech, opiekuna - Pani Katarzyny Serafin oraz przy wydatnej pomocy  wychowawców i  rodziców wywalczyli III miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu. Prezydent Miasta Pan Andrzej Wnuk wręczył Pani Dyrektor Alicji Dubel symboliczny czek o wartości 1 tys. zł. Nagrody rzeczowe uczestnikom kampanii wręczała  Pani Małgorzata Bzówka - Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu oraz zaproszeni goście.

Pierwsze miejsce wśród najbardziej rowerowych klas w Zamościu zdobyła klasa Va, która w nagrodę dnia 20 czerwca  2017 roku o godz. 10.00 wybierze się do CKF Stylowy w Zamościu na projekcję filmu pt. „AUTO 3”.

Wyłoniono również uczniów, którzy zaliczyli 20 przejazdów do szkoły:

1          JAKUB BRYKNER            SP 7    VA

2          AMELIA DRZEWICKA     SP 7    VA

3          DARIA KŁAPOUCHY       SP 7    VA

4          MAKSYMILIAN KOSTRUBIEC  SP 7    VA

5          MATEUSZ KRAWIEC        SP 7    VA

6          WERONIKA KUCZYŃSKA          SP 7    VA

7          OLIWIA MNICH     SP 7    VA

8          JULIA PAWLASIUK          SP 7    VA

9          SAMANTA WALCZUK      SP7     VA

10        WIKTORIA WOJCZUK      SP 7    V A

11        BARTŁOMIEJ PÓŁTORAK           SP 7    V A

12        JÓZEFKO KRYSTIAN       SP 7    VIA

13        JULIA KONOPKA   SP 7    VIA

14        JULIA KOWALSKA           SP 7    VI A

15        PAWEŁ ŁOPACIŃSKI       SP 7    VI A

16        MARTYNA OCHNIOWSKA         SP 7    VI A

17        ERWIN SAŁAMACHA       SP 7    VI A

18        IRMINA SOKOŁOWSKA  SP 7    VI A

19        SARA SZUMIGAJ   SP 7    VI A

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Tekst A. Sawiniec Szczech, zdjęcia K.Serafin

NAJLEPSI W „ROWEROWYM MAJU”

Dnia 17 czerwca 2016 roku na Rynku Wielkim w Zamościu odbyło się podsumowanie akcji „ROWEROWY MAJ”.Ponad 1200 dzieci z zamojskich szkół wzięło udział w akcji społecznej „Rowerowy Maj” zainicjowanej przez Urząd Miasta Zamość.

Uczniowie klasy Va, VIa i VIb pod kierunkiem pani Anny Sawiniec – Szczech oraz opieką wychowawców wywalczyli I miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu - najbardziej „rowerowej” szkoły. Pani Dyrektor Alicja Dubel stanęła na najwyższym podium i otrzymała symboliczny czek na sprzęt sportowy o wartości 5000 złotych. Prezydent Miasta pan Andrzej Wnuk wręczył wszystkim uczestnikom akcji pamiątkowe dyplomy. Nagrody rzeczowe wręczały:  Dyrektor Wydziału Oświaty pani Agnieszka Kowal  i Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu pani Małgorzata Bzówka. Cukiernia- Bohema ufundowała okolicznościowe torty. Na zakończenie podsumowania akcji „ROWEROWY MAJ” odbył się Rowerowy rajd rodzin, w którym aktywnie uczestniczyliśmy zdobywając „złote” medale.

Uczestnicy akcji „ROWEROWY MAJ” Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu:

Harley Di Cesae, Weronka Jakubczyk, Krystian Józefko, Julia Konopka, Maksymilian Kostrubiec, Julia Kowalska, Martyna Ochniowska, Patrycja Rasiak, Sara Szumigaj, Filip Wachowicz, Emilia Brykner, Karolina Gromek, Gabriela Leńczuk, Mateusz Mrówczyński, Bartosz Bratkowski, Julia Frykowska, Dawid Dobrowolski, Karol Jaskułecki, Stella Jackowniak, Lena Nowosadzka, Karol Ochniowski, Oliwia Torzewska, Karolina Ulicka.

Dodatkowe informacje na stronach:

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Tekst A. Sawiniec - Szczech, zdjęcia M. Olszewska