• Utalentowani

• Rok szkolny 2016/2017

Finał II edycji miejskiego projektu „Utalentowani 2017”

W dniu 13 czerwca 2017 r. na Rynku Wielkim w Zamościu odbyły się finałowe występy najzdolniejszych uczniów  zamojskich szkół w ramach projektu „UTALENTOWANI 2017”. Finaliści zaprezentowali swoje talenty w bardzo różnych dziedzinach.

Zespół Szkół nr 2 reprezentowało dwanaścioro  uczniów:

Uczniowie szkoły podstawowej

Wiktoria Pomazanka kl. IIc SP7- recytacja,

Alex Oleszczak kl. IIIa SP7 – konkurs plastyczny,

Katarzyna Kiecak kl. IIIb  SP7 – popis instrumentalny na gitarze,

Wiktoria Czerniak kl. IVa – popis wokalny,

Kacper Gąska kl. IVa - recytacja,

Filip Wachowicz kl. VIa – popis na wiolonczeli,

oraz gimnazjaliści:

Aleksandra Bełz kl. Ia – popis wokalny,

Kinga Staszczuk kl. Ib – pokaz taneczny,

Zuzanna Gałan kl. Ic – popis wokalny,

Wiktor Wachowicz kl. IIc – popis na skrzypcach,

Julia Kowalewska kl. IIIb – konkurs fotograficzny.

Dwunastym reprezentantem naszej szkoły był utytułowany tancerz - Paweł Kidybiński kl. IIIa gimnazjum, który wraz z partnerką ze Szkoły Tańca Magdaleny i Janusza Myków pięknym pokazem tanecznym rozpoczął i zakończył tegoroczne występy utalentowanych uczniów.

tekst: Maria Garbuz, zdjęcia: Katarzyna Beda

Wystąpią na Rynku Wielkim w Zamościu

Dnia 5 czerwca 2017 r.  w Zespole Szkół nr 4 odbyły się eliminacje utalentowanych uczniów w ramach Miejskiego Projektu „Utalentowani 2017”. Podczas przeglądu zaprezentowali się  najzdolniejsi uczniowie z zamojskich szkół podstawowych  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę pięknie reprezentowali: Wiktoria Pomazanka kl. IIc  SP7, Kacper Gąska kl. IVa SP7, Kamila Świrska kl. IIIb Gimnazjum nr 1 – kategoria recytatorów  i Katarzyna Kiecak  kl. IIIb SP7,  Filip Wachowicz kl. VIa SP7, Wiktor Wachowicz kl. IIc Gimnazjum nr 1 – popisy instrumentalne.

Pięcioro naszych uczniów zakwalifikowało się do ostatniego etapu: Wiktoria Pomazanka, Kacper Gąska, Katarzyna Kiecak, Filip Wachowicz, Wiktor Wachowicz.

Nagrodą dla wyróżnionych uczniów będzie występ w Miejskim Finale Projektu UTALENTOWANI 2017  w dniu 13 czerwca 2017 na Rynku Wielkim w Zamościu, gdzie zaprezentują się laureaci  międzyszkolnych przeglądów w różnych kategoriach.

Tekst i zdjęcia: Maria Garbuz

Międzyszkolny Przegląd Talentów Zamość 2016 w Zespole Szkół nr 4

W dniu 20 maja 2016  w Zespole Szkół nr 4 odbył się Międzyszkolny Przegląd Talentów Zamość 2016  pod Patronatem Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka. Podczas przeglądu zaprezentowali się  najzdolniejsi uczniowie z zamojskich szkół podstawowych i gimnazjów w kilku wybranych kategoriach.

Naszą szkołę pięknie  reprezentowali:  Natalia Staśko kl. Ib  SP 7, Mateusz Krawiec  kl. IVa SP 7, Kamila Świrska kl. IIb Gimnazjum nr 1 – kategoria  recytatorów, Kacper Gąska kl. IIIa SP 7  i Mateusz Mazur kl. IIIa Gimnazjum nr 1 – prezentacja aktorska, Amanda Alahakoon kl. IIc  SP 7, Julia Organista kl. VIa SP 7, Emil Łasocha kl. Ib Gimnazjum nr 1 – popis instrumentalny, Michał Malczewski kl. Ic Gimnazjum nr 1 -  pokaz sportowy.

Spośród wszystkich uczestników klas I-III szkół podstawowych najlepszy okazał się Kacper Gąska kl. IIIa SP 7, który zajął I miejsce. Wszystkie miejsca na podium w kategorii gimnazjalistów przypadły uczniom Gimnazjum nr 1! Pierwsze miejsce jury przyznało Emilowi Łasosze, drugim podzielili się Mateusz Mazur i Kamila Świrska, a trzecie wywalczył Michał Malczewski.

Nagrodą dla wyróżnionych uczniów będzie występ w miejskim finale projektu UTALENTOWANI  w dniu 1 czerwca 2016 na Rynku Wielkim w Zamościu, gdzie zaprezentują się laureaci  międzyszkolnych przeglądów w różnych kategoriach.

Tekst i zdjęcia Maria Garbuz