Niedziela 28.05.2017

Program profilaktyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

W - F z klasą

Międzyszkolny konkurs matematyczny dla kl. II

Dzieci Zamojszczyzny widziane oczyma współczesnej młodzieży

Ważne uroczystości

Musical "Królowa Śniegu"

Nadanie imienia SP7

Koncert Korczakowski

Pierwsza strona SP7

Jesteśmy na Facebooku

Koncepcja pracy szkoły

• Informacja o naborze do klas pierwszych szkół podstawowych

prowadzonych przez Miasto Zamość na rok szkolny 2017/2018

Szanowni Państwo,

Dla Waszego dziecka rozpoczyna się nowy etap. Stajecie Państwo przed wyborem szkoły dla dziecka, co dla wielu rodziców jest jedną z trudniejszych decyzji jakie w tym roku muszą podjąć. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą wszystkich szkół podstawowych. W Zamościu na dzieci czekają dobrze przygotowane i wyposażone szkoły. Potwierdzeniem wysokiej jakości nauczania były wyniki sprawdzianu po szóstej klasie szkoły podstawowej.

• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

oraz Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza

• Regulamin konkursu na recenzję książki

1. Organizatorki konkursu: p. Anna Gregorowicz, p. Anna Hadło.

2. Cele konkursu:

• Propagowanie i rozwijanie wśród dzieci czytelnictwa jako wartościowego sposobu spędzania wolnego czasu,
      • Promocja nowości wydawniczych i szkolnych zbiorów bibliotecznych,
      • Aktywizowanie dzieci do działań twórczych, pobudzenie wyobraźni, kreatywności i aktywności twórczej dzieci,
      • Kształtowanie umiejętności wyrażania refleksji i opinii o przeczytanym utworze literackim,
      • Rozwijanie umiejętności językowych i talentów literackich.

• Gaudium przyjacielem dzieci – dołącz do nas !!!

• Wychowanie przez sport
      • Piłka nożna :

- łączy szkoły;

- rozwija talenty;

• GRAND PRIX  DLA  ALEKSANDRY BEŁZ

25 maja w klubie Batalionowym miał miejsce, organizowany przez Zespół Szkół im. Unii Europejskiej, Konkurs Piosenki Europejskiej „EUROSONG”  objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka.

• „W zaczarowanym świecie drukowanej książki…”

• Podkowy i minerały

Pogodny majowy dzień to świetne warunki na krajoznawczą wycieczkę. Uczniowie klas 3b i 3c udali się autokarem dnia 22 maja 2017r. do Wojciechowa i Nowego Gaju. Odwiedzili kuźnię w Wojciechowie – miejsce pracy kilku pokoleń kowali.

• MIĘDZYSZKOLNE ELIMINACJE TANECZNE

„UTALENTOWANI  2017” W NASZEJ SZKOLE

• Sportowa sobota w siódemce

20 maja 2017r. w Szkole Podstawowej Nr 7 miało miejsce szczególne wydarzenie sportowe. W tym dniu o godz. 10.00. rozpoczęła się „Sportowa sobota z siódemką”.

• Turniej Piłki Nożnej dla Najmłodszych.

W piątkowe popołudnie 19.05.2017r. w Szkole Podstawowe nr 7  w Zamościu odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Najmłodszych.

• VIII Konkurs Historyczny „Dzieci Zamojszczyzny. Siostry – Dzieciom.”

• ,,Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka”

18 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas drugich zamojskich szkół podstawowych „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka”.

• XII Międzyszkolny - Bieg Nadziei

• PROJEKT EDUKACYJNY GIMNAZJALISTÓW

jako lekcja historii w klasie 4a

• W książkach jest coś szczególnego. Książki przenikają nas do głębi(...) A żadna nie przychodzi samotnie, ale wprowadza imiona innych i jedna każe łaknąć drugiej.

• KACPER GĄSKA LAUREATEM KONKURU RECYTATORSKIEGO

Dnia 10 maja 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbył się etap powiatowy XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego.

• Eliza Pupiec laureatką konkursu czytelniczego „ Czy znasz…”

Można powiedzieć, że nasza uczennica Eliza Pupiec z klasy II c wyczytała sobie zwycięstwo. Znalazła się w gronie 30 uczniów, którzy zostali laureatami regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz…”. Organizatorem uczniowskich zmagań czytelniczych była Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu.

• „Papierowe Królestwo” w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu

W dniu 10 maja 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej miało miejsce bardzo ciekawe przedstawienie, adresowane do dzieci klas II-III szkół podstawowych.  Była  to niespodzianka dla laureatów regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz…”, odbierających w tym dniu swoje nagrody i wyróżnienia.

• T-O-L-E-R-A-N-C-J-A

TO-LE-RAN-CJA

• Zespół Szkół nr 2 w Zamościu - Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza