Piątek 22.09.2017

Program profilaktyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

W - F z klasą

Międzyszkolny konkurs matematyczny dla kl. II

Dzieci Zamojszczyzny widziane oczyma współczesnej młodzieży

Ważne uroczystości

Musical "Królowa Śniegu"

Nadanie imienia SP7

Koncert Korczakowski

Pierwsza strona SP7

Jesteśmy na Facebooku

Koncepcja pracy szkoły

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Ważne informacje dla rodziców

o nowym roku szkolnym 2017/2018

Broszura_MEN.pdf

Oferta Zespołu Szkół nr 2

• „Kromka chleba dla sąsiada”

Ogólnopolska kampania Caritas Polska pod hasłem „Kromka chleba dla sąsiada” miała miejsce 19 września 2017 r.

• ZEBRANIA Z RODZICAMI ODBĘDĄ SIĘ 20.09.2017R.( ŚRODA)

Godz.16.00 – spotkanie Dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas I

Godz.16.45spotkanie rodziców uczniów klas I z wychowawcami.

Godz.16.00spotkania z wychowawcami klas II-VII.

• KONKURS PLASTYCZNY „ZACZYTANA SZKOŁA”

DLA UCZNIÓW KLAS I - III ROZSTRZYGNIĘTY!!!

• 4b na FESTIWALU NAUKOWYM

W poniedziałek 18 września uczniowie klasy 4b wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu.

W ramach innowacji pedagogicznej pn. „Naukowe poznawanie świata” dzieci pod opieka p. Aleksandry Luchowskiej-Bartnik, p. Anny Sokalskiej – Wosiek i p. Iwony Zgnilec pojechały do G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa na prawdziwe święto nauki.

• 78. Rocznicy agresji sowieckiej na Polskę

17 września na Zamojskiej Rotundzie miały miejsce uroczystości rocznicy agresji sowieckiej na Polskę.

• Pokaz dobrych manier

Dzisiaj tj 13 września, w naszej szkole odbyły się pokazy tańca prowadzone przez instruktorów Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier. W spotkaniu udział wzięli najmłodsi uczniowie z klas1-3.

• Poświęcenie tornistrów

• Konkurs plastyczny ,,Zaczytana szkoła”

Cele

- rozbudzanie zainteresowań czytelniczych,

- propagowanie idei głośnego czytania książek,

- rozwijanie wrażliwości, myślenia plastycznego, inwencji twórczej poprzez   poszukiwanie różnorodnych rozwiązań artystycznych,

•  Ważne informacje dla rodziców

o nowym roku szkolnym 2017/2018

Broszura_MEN.pdf

Wakacje żegnamy, szkołę witamy!

4 września o godzinie 9.00 cała społeczność naszej szkoły uroczyście przywitała nowy rok szkolny 2017/2018. Uczniowie klas II-VII oraz klas gimnazjalnych spotkali się po dwumiesięcznej przerwie z wychowawcami oraz koleżankami i kolegami w swoich salach.

• Było „Wesele”!

Po raz szósty już Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. A Mickiewicza i Gimnazjum nr 1 im. A. Mickiewicza  włączyły się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania pod patronatem Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Od roku 2012 wspólnie czytaliśmy już „Pana Tadeusza”, dzieła Aleksandra Fredry, „Trylogię” H. Sienkiewicza, „Lalkę” B. Prusa oraz „Quo vadis” H. Sienkiewicza. W tym roku Polacy  pochylili się nad lekturą „Wesela” S. Wyspiańskiego.

78 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

1 września jest jedną z najbardziej dramatycznych dat w historii Polski. Właśnie tego dnia, 78 lat temu, wojska niemieckie zaatakowały Polskę, rozpoczynając największy konflikt zbrojny w historii.

• 4 września 2017  - rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

9.00 - spotkanie uczniów klas  II - VII szkoły podstawowej oraz  II - III gimnazjum z wychowawcami

10.00 - Msza  Święta w Kościele O.O Franciszkanów

• Narodowe Czytanie

Pan Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda ponownie zachęca nas do uczestnictwa w akcji społecznej Narodowe Czytanie. W tym roku na wspólna lekturę wybrano Wesele Stanisława Wyspiańskiego.

• WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

w Zamościu

• Podwórko Nivea w Zamościu

Dla społeczności szkolnej zamojskiej „Siódemki” to najpiękniejsze i najważniejsze od lat wakacje. Właśnie spełniło się marzenie dzieci z filmiku konkursowego, reprezentującego szkołę w grze o Podwórko Talentów Nivea.

• Obchodziliśmy 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Dnia 1 sierpnia, we wtorek, w całej Polsce  obchodzono 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Organizatorami tego wydarzenia w Zamościu byli: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, Parafia Rzymskokatolicka  p.w. Zwiastowania NMP w Zamościu  oraz 3. Zmechanizowany Batalion
      w Zamościu.

• Marzenia się spełniają!!!

• Życzymy wszystkim miłego, bezpiecznego, pełnego radości i słońca odpoczynku.

• Głos Prezydenta dla zamojskiej Siódemki

W dniu 22 czerwca Szkołę Podstawową nr 7 w Zamościu odwiedził  Prezydent Miasta - Pan Andrzej Wnuk. Pan Prezydent wspólnie z Panią Dyrektor Alicją Dubel  i całą społecznością uczniowską nagrali filmik promujący udział szkoły w konkursie „Podwórko talentów – Nivea”.

• Zespół Szkół nr 2 w Zamościu - Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza