Piątek 28.07.2017

liczba odwiedzin: 1610271

Program profilaktyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

W - F z klasą

Międzyszkolny konkurs matematyczny dla kl. II

Dzieci Zamojszczyzny widziane oczyma współczesnej młodzieży

Ważne uroczystości

Musical "Królowa Śniegu"

Nadanie imienia SP7

Koncert Korczakowski

Pierwsza strona SP7

Nasza szkoła

Jesteśmy na Facebooku

Koncepcja pracy szkoły

  Witamy na naszej stronie

  Wiadomości

  • Rodzice i Uczniowie naszej szkoły

    

   Trwa wyścig o Podwórko Talentów Nivea! To decydujący etap konkursu o nowoczesny plac zabaw – marzenie naszych dzieci. Głosowanie zakończy się 31 lipca.

  • Narodowe Czytanie

   Pan Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda ponownie zachęca nas do uczestnictwa w akcji społecznej Narodowe Czytanie. W tym roku na wspólna lekturę wybrano Wesele Stanisława Wyspiańskiego.

   Wraz z Panem Prezydentem zachęcamy do udziału w akcji.

  • WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

   Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

   w Zamościu

    

  • Życzymy wszystkim miłego, bezpiecznego, pełnego radości i słońca odpoczynku.

  • Głos Prezydenta dla zamojskiej Siódemki

   W dniu 22 czerwca Szkołę Podstawową nr 7 w Zamościu odwiedził  Prezydent Miasta - Pan Andrzej Wnuk. Pan Prezydent wspólnie z Panią Dyrektor Alicją Dubel  i całą społecznością uczniowską nagrali filmik promujący udział szkoły w konkursie „Podwórko talentów – Nivea”.

  • Szanowni Państwo !

   Z ogromną radością pragniemy poinformować Państwa, że nasza szkoła tj. Zespół Szkół nr 2 w Zamościu gra  w 2 etapie konkursu „Podwórko Talentów Nivea”. Dzięki Państwa pomocy mamy szansę wygrania nowoczesnego placu zabaw dla naszych dzieci. Prosimy Państwa o wsparcie naszej inicjatywy i oddawanie głosów na szkołę.

  • Uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej w roku szkolnym 2017/2018 otrzymują nieodpłatnie podręczniki i materiały ćwiczeniowe zawarte w SZKOLNYM ZESTAWIE PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW.

   Uczniowie uczęszczający na zajęcia z religii kupują podręczniki we własnym zakresie.

    SZKOLNY ZESTAW  

  • Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie

   Pragnę z ogromną radością poinformować, że zostaliśmy zakwalifikowani do drugiego etapu  Konkursu  Podwórko Talentów Nivea. Teraz to już od nas wszystkich zależy czy wygramy plac zabaw dla naszych dzieci.  Do wygrania jest tylko 20 takich placów w całej Polsce, dlatego liczy  się każdy nasz głos. Należy głosować raz  codziennie od dzisiaj 10 czerwca do 31 lipca. Liczę na Państwa i jestem pewna, że dzięki Państwa zaangażowaniu osiągniemy sukces.

  • Sukces naszych uczniów

   Film o talentach uczniów z naszej szkoły znalazł się w drugim etapie konkursu "Podwórko talentów Nivea"

   Możemy wygrać "Podwórko Talentów" dla naszych dzieci, wystarczy jedno kliknięcie dziennie. Głosowanie odbywać się będzie od 10 czerwca do 31 lipca 2017.

  • Informacja o naborze do klas pierwszych szkół podstawowych

   prowadzonych przez Miasto Zamość na rok szkolny 2017/2018

    

   Szanowni Państwo,

   Dla Waszego dziecka rozpoczyna się nowy etap. Stajecie Państwo przed wyborem szkoły dla dziecka, co dla wielu rodziców jest jedną z trudniejszych decyzji jakie w tym roku muszą podjąć. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą wszystkich szkół podstawowych. W Zamościu na dzieci czekają dobrze przygotowane i wyposażone szkoły. Potwierdzeniem wysokiej jakości nauczania były wyniki sprawdzianu po szóstej klasie szkoły podstawowej.

  • Zaczęły się wakacje!

   Czerwiec to dla uczniów czas podsumowania wyników w nauce i długo wyczekiwanych wakacji.

  • Dnia 22 czerwca 2017 r. w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów uczniom, którzy osiągnęli szczególne sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017 i zdobyli tytuł laureata oraz  finalisty.

  •  „Moja Recenzja” – konkurs dla klas I-III rozstrzygnięty

   Dnia 20 czerwca 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs czytelniczy pt. „Moja Recenzja,”  adresowany do uczniów klas II i III.

  • Czytanie zbliża”

   W czerwcu świetlica szkolna włączyła się do społecznej kampanii XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Ideą kampanii jest pobudzanie i mobilizowanie całego społeczeństwa do aktywnego czytelnictwa.

  • NAGRODA dla najlepszej „rowerowej klasy” !

   Dnia 20 czerwca 2017 roku  uczniowie klasy V a pod opieką  Pani Anny Sawiniec - Szczech udali się do  Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.  Wyjście na projekcję filmu animowanego pod tytułem  „Auta 3”, zrealizowanego przez Studio Pixar i Walt Disney Pictures, było nagrodą dla najlepszej  „rowerowej klasy” w tegorocznej kampanii „Rowerowy Maj”.

  • Kolejny sukces Szkoły Podstawowej nr 7 w kampanii „Rowerowy maj”!

   Dnia 14 czerwca 2017 roku na Rynku Wielkim w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „ROWEROWY MAJ”.

  • OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ (SUS)

   13 czerwca 2017r. w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Szkoły Uczącej Się pod hasłem „Współpraca i partnerstwo pomiędzy nauczycielem a uczniem w nowej szkole podstawowej”, w której uczestniczyła pani Agnieszka Dybzińska. Temat konferencji został wybrany jako ważny dla efektywnej pracy szkoły w tym szczególnie dla nauczania, uczenia się i wychowania.

  • „Clickonmaniac” rozstrzygnięty!

    

   W dniu 13.06.2017r w Zespole Szkół nr 5 w Zamościu odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Clickonmaniac. Uczestnicy konkursu przeszli kolejno trzy etapy z sukcesem rozwiązując zadania sprawdzające znajomość słownictwa, gramatyki, reagowania językowego oraz słuchania i czytania.     

  • Finał II edycji miejskiego projektu „Utalentowani 2017”

   W dniu 13 czerwca 2017 r. na Rynku Wielkim w Zamościu odbyły się finałowe występy najzdolniejszych uczniów  zamojskich szkół w ramach projektu „UTALENTOWANI 2017”. Finaliści zaprezentowali swoje talenty w bardzo różnych dziedzinach.

  Wiadomości

  Kontakt

  • Zespół Szkół nr 2 w Zamościu - Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
   ul. Sienkiewicza 5
   22-400 Zamość
  • 84 638 44 71

  Galeria zdjęć